Bu Göğüs Coin, Ünlü Borsaya Girdi: Fiyatı Sıçradı!

Bu Göğüs Coin, Ünlü Borsaya Girdi: Fiyatı Sıçradı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Göğüs Coin, Ünlü Borsaya Girdi: Fiyatı Sıçradı!

Dogecoin ve Elon Musk arasındaki ilişkiden ilham alan bir başka meme coin olan Baby Doge Coin (BABYDOGE), bugün büyük kripto borsası Huobi’nin platformuna token’i eklendiğini açıklamasının ardından fırladı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Meme coin BabyDoge, Huobi’nin listelemesinden sonra atağa geçti

Geçen yıl meme coin çılgınlığının ortasında başlatılan Baby Doge, başlangıçta Elon Musk’ın adını içeren bir tweet’inin ardından popülaritesini artırdı. Proje, milyarderin gerçekten de yeni meme coin’i düşündüğünü iddia etse de Elon Musk’ın kendisinden herhangi bir doğrulama gelmedi. Yine de bu, o zamanlar neredeyse üç haneli bir artışı durdurmadı.

BABYDOGE, bu sefer yaklaşık %35’lik biraz daha mütevazı bir artışla bir kez daha saldırıya geçti. Birkaç saat içinde meme coin’i yaklaşık 0,0000000295’ten 0,000000004’e yükseldi ve bu da bir haftanın en yüksek fiyat pozisyonu oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Göğüs Coin, Ünlü Borsaya Girdi: Fiyatı Sıçradı! 1

Huobi Global resmi Twitter hesabından, BabyDoge para yatırma işlemlerinin bugün etkinleştirildiğini belirtti. Bu BABYDOGE tokenlerinin spot trade’i, mevduat hacmi piyasa trade’inin gereklilikleriyle eşleştiğinde başlayacak ve trade’in başlaması Huobi borsası tarafından önceden duyurulacak.

https://twitter.com/HuobiGlobal/status/1494592861014491138

Bu listelemede ilginç bir durum da var. Zira Huobi, BabyDoge’u geçen yılın Temmuz ayı sonlarında başlatılan Pioneer Zone olarak adlandırılan listeye ekledi. Huobi, Pioneer Zone’un yüksek potansiyelli, yüksek kaliteli projelerin trade’ine yönelik olduğunu belirtiyor. Bu listede trade yapan kullanıcıların bir kimlik doğrulama prosedüründen geçmesi gerekiyor. Ancak bazı bölgelerdeki kullanıcıların buna erişmesine izin verilmiyor. Erişime izin verilmeyen yerler arasında Kuzey Kore, Japonya, Çin, İran, ABD ve diğer birkaç ülke bulunuyor.

Kriptokoin.con haberlerinde de yer verdiğimiz üzere Huobi ve diğer birçok borsa, Çin Merkez Bankası tarafından Eylül ayı sonlarında açıklanan başka bir kripto yasağının ardından Çin’den çekilmeye karar verdi.

BabyDoge Twitter’da 1 milyon takipçiyi aştı

Bugün erken saatlerde, Binance Smart Chain’deki ilk 1.000 balinaya ilişkin verileri paylaşan WhaleStatsBSC, BabyDoge Coin’in resmi Twitter hesabının yeni bir dönüm noktasına ulaştığını paylaştı. Artık meme coin projesinin Twitter’da bir milyondan fazla takipçisi var.

Ayrıca WhaleStatsBSC, BabyDoge’un son 24 saat içinde en büyük 1.000 BNB balinasının aktif olarak satın aldığı ilk 10 kripto para listesine geri döndüğünü de bildirdi.

https://twitter.com/WhaleStatsBSC/status/1494352478376456194

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap