Bu DeFi Altcoin’i Kıymetli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Tırmanıyor!

Bu DeFi Altcoin’i Kıymetli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Tırmanıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu DeFi Altcoin’i Kıymetli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Tırmanıyor!

Kripto para piyasalarında son zamanlarda dikkat çeken önemli akıllı sözleşme altcoin projelerinden Waves (WAVES)  sadece bir ayda %117 artarak kripto piyasalarda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kriptokoin.com okurlarının da bildiği üzere, Bitcoin (BTC) ve kripto paraların çoğu küresel jeopolitik ve ekonomik belirsizlikler nedeniyle inişli çıkışlı veya yatay hareket ederken, uzun zamandır radar altında olan bir DeFi altcoin olan Waves yükseliyor.

Bu DeFi altcoin fiyatı tırmanıyor

Akıllı sözleşme blockchain platformu Waves (WAVES), bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %37’den fazla artışla 25.27 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 51. sıradaki kripto varlığı, Çarşamba gününün en yüksek seviyesi olan 30.34 dolardan geri çekildikten sonra geçen ay %117’den fazla arttı. Waves (WAVES), Scorex çerçevesinin üzerine inşa edilmiş, Rusya merkezli, merkezi olmayan ve geniş kapsamlı bir DeFi platformu.

BTC Piyasası: Bu DeFi Altcoin’i Kıymetli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Tırmanıyor! 1

Platformun ana hedeflerinden biri, kullanıcılarına istikrarlı bir blockchain ortamı sunarak, herhangi bir istikrarsızlık sorunu yaşamadan bloklu para birimi üzerinden fiat para transferi yapabilmelerini sağlamak. Waves, kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve takas etmesine olanak tanıyor. Platform ayrıca geliştiricilere çeşitli kullanıma hazır araçlara ve ürünlere erişim sağlayarak onları yeni tokenler oluşturmanın yanı sıra merkezi olmayan uygulamalar oluşturma konusunda yetkilendiriyor. Waves’in şu anki kilitli toplam değeri 2 milyar dolar civarında.

Waves’ten önemli duyuru

Waves, inovasyon dalgasının zirvesinde kalmaya çalışan bir proje, merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli kullanım durumlarını desteklemek için tasarlanmış çok amaçlı bir blockchain protokolü. WAVES için fiyat artışının üç nedeni, protokolün Waves 2.0‘a geçeceğinin duyurusu, Waves’i diğer popüler blockchain ağlarıyla bağlayacak Allbridge ile bir ortaklık ve Waves’in büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan 150 milyon dolarlık bir fonun yakında piyasaya sürülmesi.

BTC Piyasası: Bu DeFi Altcoin’i Kıymetli Bir Duyuru Yaptı: Fiyatı Tırmanıyor! 2

Geçen ay ağ, Waves Consensus’un Practical Proof-of-Stake Sharding’e dayalı yeni sürümünün uygulanmasını içeren Waves 2.0’a geçişi duyurdu. Duyuruda, “Son derece ölçeklenebilir ve [Ethereum Virtual Machine uyumlu] ağımızın geliştirilmesi bu baharda başlayacak. Yeni ağ, eski ağın değerini veya etkinliğini düşürmeden Waves 2.0’a daha yumuşak bir geçiş için mevcut ağa bağlanacak” deniyor. Projenin arkasındaki blockchain teknoloji şirketi Waves Labs, aynı zamanda, ağ üzerinde projeler oluşturan ABD merkezli geliştirme ekiplerini desteklemek için 150 milyon dolarlık bir fon ve bir kuluçka programı başlatmayı planlıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap