Bu DeFi Altcoin’i Duyuru Yaptı: Balinalar Kapış Kapış Aldı!

Bu DeFi Altcoin’i Duyuru Yaptı: Balinalar Kapış Kapış Aldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu DeFi Altcoin’i Duyuru Yaptı: Balinalar Kapış Kapış Aldı!

DeFi altcoin projesi Woo Network (WOO), geleceğiyle ilgili ipuçları vererek yatırımcılar arasında merak uyandırdı. Görünüşe göre Ethereum (ETH) balinalarının en büyüğü de bununla ilgileniyor. WhaleStats’a göre, WOO tokeni, en büyük 100 ETH balinası tarafından son 24 saat içinde satın alınan en iyi 10 token listesine geri döndü. Bu arada, tokenin 24 saatlik işlem hacmi %460’ın üzerinde bir artış yasadı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

DeFi altcoin projesi Woo Network yeni özellikler ekliyor

Woo Network bir tweet’te Pazartesi gününün büyük olacağını söyledi. DeFi altcoin projesi, 21 Mart’ta planlanmış bir sistem yükseltmesinden geçecek. Projenin resmi duyurusunda, yeni staking programının başlatılacağından ve ayrıntılı başka özelliklerin de ekleneceğinden söz ediliyor.

Balina alımlarında WOO, ilk 10 kripto para arasına girdi

Bu arada balina izleme platformu WhaleStats’a göre, en büyük Ethereum balinaları, büyük gün öncesinde biraz daha WOO tokeni satın aldı. Token, son 24 saat içinde balinalar tarafından satın alınan ilk 10 kripto para arasında 7. sırada yer alıyor. En büyük 100 ETH balinası, 32,6 milyon dolar değerinde WOO kripto parasına sahip bulunuyor.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1505123064895340548

DeFi altcoin projesinin 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %500 arttı

Kripto yatırımcıları da son duyurularda kripto paraya büyük ilgi gösterdiler. WOO tokeninin fiyatı gün içinde %25’in üzerinde bir artış gördü. Kripto para, basın zamanında ortalama günlük bazda %6,49 artışa 0,599 dolar fiyatla işlem görüyordu. DeFi altcoin’in gün içindeki işlem hacmi ise, yaklaşık %500’lük bir artışla 179.034.831 doları gördü. CoinMarketCap’e göre, WOO toplam 572 milyon dolarlık piyasa değeri ile 117. sırada yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu DeFi Altcoin’i Duyuru Yaptı: Balinalar Kapış Kapış Aldı! 1

WOO Network, traderları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını sınıfının en iyisi likiditeye demokratik erişime ve daha düşük veya sıfır maliyetle alım satım uygulamasına bağlayan derin bir likidite ağı. WOO Token, ağın CeFi ve DeFi ürünlerinde stake ve ücret indirimleri için kullanılıyor. Daha önce WOO, Network’ün portföyünün şu anda stake edilmesini destekleyen Debank’ta takip edildiğini bildirmişti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap