Bu Blockchain oyunu ERC 721 Token Transferlerinden yüzde 300 artış gördü

Bu Blockchain oyunu ERC 721 Token Transferlerinden yüzde 300 artış gördü

Paylaş
Bu Blockchain oyunu ERC 721 Token Transferlerinden yüzde 300 artış gördü

12 Kasım ERC-721 tokenleri hakkındaki son güncellemede, God’s Unchained gibi Blockchain bazlı oyun platformundaki değişimsiz token (NFT’ler) transferlerinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldiğini gördük. Bir önceki yükseliş, 2017 rallisi sırasında CryptoKitties tarafından geçekleşmişti. 19 Kasım itibariyle, ERC 721 token transferleri yine ATH’ye ulaştı.

God’s Unchained, 6 milyondan fazla oyun kartı sattı

12 Kasım’da ATH’yi aşması sonrası 864.000’den fazla transfer kaydeden God’s Unchained toplamı ERC 721 token transferlerinde bir ani yükselişe neden oldu. CoinMetrics tarafından açıklanan verilere göre, toplam transfer sayısı iki haftada yüzde 328 oranında bir artışla 3,7 milyonu aştı.

ERC 721 transferlerindeki devasa büyüme, hafta boyunca 6,6 milyondan fazla oyun kartı satan, God’s Unchained kaynaklıydı. Bu bağlamda, CryptoKitties 2017 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana 4,7 milyon oyun kartı sattı.

Oyun, Hearthstone’un Hong Kong’taki protestocu sempatizanının tartışmalı kullanımı yerine popüler hale geldi. Tesadüfen, God’s Unchained oyun kartlarını, ticarete uygun tokenler olarak aktive etmişti.

ETH blok dolgunluğu devasa transfer rakamlarına rağmen durgun

Transferlerdeki artış, en küçük veri gösterisinde Ethereum’un hızını etkilemedi. Eylül ortasındaki % 90’dan fazla blok doluluk oranına ulaştığından beri bu oran sağlıklı bir pazar olarak yüzde 85’in altında kaldı.

“Anormal” blok boyutları, God’s Unchained’ın yüzlerce kart işleminin tek seferde paketlenmesinin bir sonucudur. Bu, işlemlerin boyutunu azaltırken, her bir kart toplu işlem içinde benzersiz kalır. Dağıtım işlemi tamamlandıktan sonra, geliştirme ekibi ikincil piyasada işlem yapmak için kartları aktive edecektir. Bu, her benzersiz oyun kartını takas edilebilir bir tokene dönüştürür.

God’s Unchained’i, son 24 saatte, şu an toplam 4385 transfer kaydederek bir dizi ERC 721 tokeninde hala liderliğini sürdürüyordu.

coingape

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap