Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor!

Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor!

ApeCoin (APE)’in kripto alanına girişi ve airdrop’u, yeni ERC-20 tokenının popülerlik kazanmasıyla günün kripto anlatıları anında havaya uçtu. Her kripto traderı Bored Ape Yacht Club’ı duymuş olsa da, APE yepyeni bir potansiyel dünya açtı. Ancak, herkes bu potansiyele ikna olmadı.

ApeCoin (APE) yatırımcıları ciddileşmeli mi?

Kripto para araştırmacısı Max Maher, APE’in daha fazla gelir elde etmek için mantıklı bir planla kripto sahnesinde patlama yaptığını kabul ediyor. Bununla birlikte, APE ile ilgili önemli kararları Yuga Labs’in mi yoksa ApeCoin DAO’nun mu ele alacağı konusunda yaygın bir kafa karışıklığına işaret ediyor. Ayrıca, token tahsisine yönelik bilgileri de paylaşarak coin’in ideal olup olmadığını düşündüğünü söyledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor! 1

Ancak, araştırmacının takipçileri APE’e yatırım yapmanın “yüksek riskli bölge” olduğu konusunda uyardığını belirtmekte fayda var. Yazım sırasında APE, son 24 saatte yüzde 10 ve haftada yüzde 58 artışla 15.29 dolardan el değiştiriyor. Varlığın iyileşmesine rağmen aktif adreslerdeki düşüş, bazı kullanıcılar için alarm zilleri çaldı. Birçok insan, APE’in bir aldatmaca olup olmadığını bile merak ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor! 2

Yatırımcılar, APE için bu metriğe dikkat etmeli

Maher’e göre, varsayımsal olarak, bu pek olası değil. Airdrop sırasında token alan birçok kişinin hızlı bir şekilde satmayı seçmiş olabileceğini belirtti. Bu, etkin olmayan airdrop adreslerinin arkasındaki bir faktör olabilir. Araştırmacıya göre fiyat değişikliğinin başka bir etkin olmayan artış adresini tetikleyip tetikleyemeyeceğini değerlendirmek için daha fazla zamana ihtiyaç var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu ApeCoin Grafiklerine Dikkat: APE’in Geleceğini Gösteriyor! 3

Bu sırada, APE için balina ticaret rakamlarına bakıldığında keskin bir düşüş görülüyor. 1 milyon doları aşan işlemler 27 Mart 2022’de yaklaşık 150’den yaklaşık yediye düştü. Token bir aydan daha az bir zamandır dolaşımda olduğu için bunun ne anlama geldiği bilinmiyor. Bununla birlikte, bir açıklama, balinaların ticaretleri artmadığı için kâr edemedikleri konuşuluyor. Uzmanlara göre APE için borsa arz verileri henüz gelişmemişken, yatırımcıların en büyük oyuncuların sıcak yeni tokenlar biriktirip biriktirmediğini veya en kısa sürede çıkıp çıkmadığını anlamak için bu metriğe dikkat etmesi gerekecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap