Bu Analize Göre 9 Sene Sonra Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak

Bu Analize Göre 9 Sene Sonra Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak

Paylaş
Bu Analize Göre 9 Sene Sonra Bitcoin 1 Milyon Dolar Olacak

Timothy Peterson adlı analistin geçtiği ve aktardığı bilgilere göre Bitcoin fiyatı, gelecek on yıl içerisinde çok büyük bir artış yakalayacak.

Cane Island Alternative Advisors firmasında görev yapan Peterson, konuyla ilgili olarak yaptığı analizde Bitcoin fiyatının 2028 yılında 1 milyon dolara kadar çıkacağını ifade ederken, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

”Bitcoin fiyatı belirli bir yere çıktıktan sonra düşüşler yaşasa da, tarihsel olarak baktığımız zaman genelde sürekli olarak tekrardan o seviyeyi geçiyor. Bu durum da aslında Bitcoin’i görmeye alışkın olduğumuz ürün sınıflarının dışarısına taşıyan bir şey. Elbette ki yolda öforik balonlar ortaya çıkacak ve keskin düşüşler de onu takip edecektir ancak büyük resme baktığınız zaman, Bitcoin fiyatının dengeli ve ayakları yere sağlam basan bir şekilde arttığını görüyoruz.”

Peterson, konuyla ilgili olarak yaptığı analizde ‘Bitcoin’in beklenen fiyatını’ 1 milyon dolar olarak ifade ederken, buna karşın o dönem içinde Bitcoin fiyatının 1.5 milyon dolara kadar çıkabileceğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap