Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir”

Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir”

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir”

Analistler, kurumsal sermaye akışı arttıkça Ethereum (ETH) ’da parabolik bir fiyat rallisini tahmin ediyor. Ethereum (ETH)’un kurucu ortağı Vitalik Buterin kısa süre önce Ethereum (ETH)’un rakiplerinden daha merkezi olmadığını savundu. Analist Benjamin Cowen, altcoin uzun yatay hareketi sona erdirdikten sonra Ethereum (ETH) fiyatında muhtemel bir kırılma öngördü. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir” 1

Altcoin projesine kurumsal para yağıyor

Öncü altcoinin kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum’da zincire bir blok eklemek için gereken sürenin gelecekte azalmasını beklemiyor ve altcoinin rakiplerinden daha merkezi olmadığını savunuyor. Yükseliş trendi korunursa, Ethereum fiyatı parabolik bir ralliye girebilir görüşünü savunuyor Cowen. Analist Benjamin Cowen, parabolik Ethereum fiyat rallisini tahmin ediyor. Yakın tarihli bir Reddit iş parçacığında, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, blok zamanını daha hızlı hale getirmenin ağın ademi merkeziyetçiliğini tehdit edebileceğini savunuyor. Öte taraftan, son derece merkezi bir ağa sahip önemli bir rakip olan Solana, örneğin en büyük altcoin üzerinde büyük bir ekonomik avantaja sahip görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir” 2

Analist Benjamin Cowen, Ethereum fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin’de patlayıcı bir ralli öngördü. Bir sonraki hardfork, düşük işlem ücretleri ve Ethereum’a daha yüksek kurumsal yatırım haberleri, yatırımcıların yükseliş görünümünü körükledi. Analist, Ethereum fiyatının uzun yatay gidişatı geride bıraktığını ve 7000-8000 dolar hedeflemeye hazır olduğunu belirtiyor. Cowen diyor ki:

Diyelim ki bu düşüş trendinden yaza kadar çıkarsak ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönersek ve ardından Ethereum patlar ve daha yüksek trendlere başlarsak, belki 7.000-8.000 dolar seviyesine çıkarız. Ve sonra yarım yıl boyunca yatay gitmemiz gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Kurumsal Para Akıyor! “Parabolik Ralli Olabilir” 3

Geçen haftaki kan banyosundan kurtulan Ethereum fiyatı 3.000 doları geçti ve geçen hafta %10 kazanç sağladı. Bir kripto para birimi analisti ve traderı olan @kingthies, mevcut yükseliş trendinin yörüngesi devam ederse Ethereum fiyatının 3.600 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Fxstreet kripto analistleri, Ethereum fiyatının 3.000 doların altına düşmesi durumunda boğaları tasfiye edebileceğini tahmin ediyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap