Bu Altcoin’e Balina İstilası Başladı: “Fiyatı Fırlayabilir”

Bu Altcoin’e Balina İstilası Başladı: “Fiyatı Fırlayabilir”

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Balina İstilası Başladı: “Fiyatı Fırlayabilir”

Bir taraftan popüler altcoin projesi Polygon (MATIC)’in fiyatı düşüyor iken, diğer taraftan önde gelen kripto istatistik firmalarından WhaleStats verilerine göre bu gidişi durdurabilecek doneler görülüyor. Kripto piyasalardaki balina hareketlerini takip eden analiz firmasının verilerinin ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Balina İstilası Başladı: “Fiyatı Fırlayabilir” 1

Popüler altcoin için iyi ve kötü haberler

Polygon (MATIC) fiyatı, piyasanın geri kalanı gibi düşüş yaşıyor. Kripto istatistik firması WhaleStats verilerine göre, Polygon (MATIC), kripto piyasası dibe vurdukça son 24 saat içinde satın alınan ilk 10 tokenden biri. Yatırımcılar, Çarşamba günkü FOMC tutanaklarından sonra Mart ayında faiz artırımı olasılığını değerlendirirken, piyasa son 24 saatte hafif bir düşüş yaşıyor. Polygon (MATIC) fiyatı, piyasanın geri kalanı gibi bir düşüş yaşıyor. Son 48 saat içinde Polygon (MATIC), balinalardan önemli alımlar gördü. En sonuncusu, WhaleStats tarafından izlenen 1000 cüzdan arasında dördüncü sırada yer alan ve 750.000 MATIC tokeni veya 1.342.500 dolar değerinde olan bir Ethereum (ETH) balinasıydı. Bilindiği üzere, balina etkinliği, dijital varlık fiyatları ve piyasa değeri de dahil olmak üzere kripto para piyasaları üzerinde önemli bir etkiyle bağlantılı. Büyük bir satın alma emri verildiğinde, belirli bir kripto para biriminin fiyatı, piyasaya varlığın daha fazla talep gördüğü sinyalini verdiği için fırlayabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’e Balina İstilası Başladı: “Fiyatı Fırlayabilir” 2

Polygon (MATIC), son 24 saatte %1.05 düşüşle 1.77 dolarda sallanıyor. IntoTheBlock analitik verileri, Polygon (MATIC)’in önemli bir destek bariyerinin üzerinde olduğunu gösteriyor. Bu talep bölgesinde daha önce 46.000’den fazla adres 3.67 milyar Polygon (MATIC) satın aldığından, 1,55 ile 1,66 dolar arasındaki bölge daha fazla zarar için bir dayanak noktası görevi görebilir. Son gelişmelerde, Polygon yakın zamanda Filecoin ile entegrasyonunu derinleştirdi. Ortaklığın bir parçası olarak, Filecoin ve Polygon, Filecoin ve Gezegenler Arası Dosya Sistemi (IPFS) ile entegre olmak için Polygon blockchainini kullanan NFT projelerine ve geliştirme ekiplerine yardımcı olmak için hibeler ve hackathonlar oluşturmaya başladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap