Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı!

Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı!

Tezos (XTZ)’un Manchester United  ile önemli bir anlaşma yaptığı konusundaki rapor  popüler altcoin projesinin fiyatını ani bir şekilde yükseltti. Tezos (XTZ)’un Manchester United ile multi-milyon dolarlık bir anlaşma imzaladığı bildiriliyor ve bu fiyat sıçrayışının arkasındaki etken olarak sunuluyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı! 1

Popüler altcoin projesinden milyonluk anlaşma

The Athletic’in bildirdiğine göre, önde gelen hisse kanıtı blockchain platformlarından biri olan Tezos (XTZ), profesyonel İngiliz futbol kulübü Manchester United ile bir eğitim seti anlaşması imzaladı. Tezos (XTZ) kripto para biriminin fiyatı, genel kripto para birimi piyasasından daha iyi bir performans göstererek kabaca %5 arttı. Anlaşmanın imzalandığı henüz taraflarca resmi olarak açıklanmadı. Alınan bilgilere göre anlaşmanın değeri yılda 20 milyon sterlinden, YAKLAŞIK 27 milyon dolar, fazla görünüyor. Tezos (XTZ), kulübün eğitim setinde logosunu sergileme hakkına sahip olacak. Rapora göre, Avrupa’nın en prestijli futbol kulüplerinden biri olan MU, ortaklık için tanıtım materyallerini şimdiden hazırlamış durumda.

BTC Piyasası: Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı! 2

Kulübün Amerikan sigorta devi Aon ile sekiz yıllık sponsorluk sözleşmesi geçen sezonun sonunda sona ermişti. United, Tezos ile olan işbirliğinin bir parçası olarak Web 3.0′ı da keşfedebileceğine dair emarler gösteriyor. Aon ile yapılan anlaşmadan farklı olarak Tezos (XTZ), adını Carrington eğitim alanına eklemeyecek. Tezos’tan önce, anlaşma için birkaç başka kripto para birimi projesinin değerlendirildiği bildirildiği gelen bilgiler arasında. Bir İngiliz e-ticaret şirketi olan Hut Group, geçen yıl efsanevi futbol kulübüyle anlaşma sağlamak için görüşmelerde bulunuyordu, ancak kulüp sahiplerine karşı çıkan taraftarlar nedeniyle ortaklık suya düştü.

BTC Piyasası: Bu Altcoin’den Multi-Milyon Dolarlık Muahede: Fiyat Sıçradı! 3

United şu anda merhum Amerikalı girişimci Malcolm Glazer’ın çocukları tarafından kontrol ediliyor. Başkan Joel Glazer European, son derece tartışmalı Süper Lig planı nedeniyle geçen yıl taraftarlardan ciddi tepkiler aldı. Alınan bilgilere göre, İngiltere Premier Ligi, Manchester City’nin çevrimiçi varlığı olmayan şüpheli bir kripto girişimiyle bir ortaklığı imzalayıp askıya almasının ardından, kulüp tarafından imzalanan kripto para anlaşmalarını incelemeye başladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap