Bu Altcoin’den İnanılmaz Atak: Tek Duyuru Fiyatı Uçurdu!

Bu Altcoin’den İnanılmaz Atak: Tek Duyuru Fiyatı Uçurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’den İnanılmaz Atak: Tek Duyuru Fiyatı Uçurdu!

Kripto para piyasası hafta sonu düzeltici fiyat hareketlerinden kaçamadı, ancak az bilinen bir altcoin projesi kısa sürede ikiye katlanarak yatırımcıları şaşırtıyor. Injective Protocol (INJ), kaldıraçlı işlemler, türevler ve diğer hizmetleri sunan bir DEX platformu. Bu yazıda, INJ fiyatının yükselişe geçiren faktörlere bakalım.

Injective Protocol (INJ) neden önemli?

Injective Protocol (INJ), ikinci katman side chain mimarisi kullanıyor ve Ethereum Blockchain ile edilmiş bağlantılara sahip. Injective mimarisi, ağ tıkanıklığını düzenlemeye devam ederken indirimli gas fiyatları sunar. INJ, diğer altcoin projelerinin ve protokollerin yanı sıra teminatlandırma, güvenlik, teşvikler ve ücretler için kullanılan borsanın yerel hizmet ve yönetişim token’i.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’den İnanılmaz Atak: Tek Duyuru Fiyatı Uçurdu! 1

Altcoin projesinin fiyatı neden yükseldi?

Kripto para biriminin meteorik yükselişi, Injective tüm kullanıcıların spot piyasa ticaret çifti başlatmasına izin verecek yeni bir kullanıcı ara yüzü üzerinde çalıştığını açıklaması da dahil olmak üzere bir dizi olaya karşılık geliyor. Resmi Twitter hesabından ekip, INJ fiyatını yükselten ilk dokunuşu aşağıdaki paylaşım ile yaptı:

Hızlı bir ninja listeleme kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyorum. Esasen, herkes istediği herhangi bir spot piyasayı anında listelemek için INJ kullanabilir. Birkaç gün içinde piyasaya sürülecek.

Ekip, platformunda ayrıca Cosmos (ATOM) kalıcı vadeli işlemleri için sıfır gas ücretli kaldıraç ticaretini de başlattı.

https://twitter.com/InjectiveLabs/status/1491436523803537412

Injective (INJ) fiyat analizi

Injective, piyasa değerine göre 162.kripto para birimidir. INJ fiyatı Nisan ve Mayıs aylarındaki boğa koşusunda 25.01 dolar ATH’sine ulaştı ve o zamandan beri piyasa eşliğinde düşüşte. Injective’i gündeme taşıyan gelişme 11 Şubat’taki %110’luk ralliydi. Token’in fiyatı kısa sürede 4.65 dolar yerel zirvesine ulaştı, ancak bu bölgeden gelen kar alımlarından kurtulamadı. 12 Şubat’ta yaklaşık %30 değer kaybeden altcoin bugün ek %20 düşüşle kazanımının büyük bir kısmını iade etti. Mevcut seviyelerde 6.69 dolar civarında işlem gören INJ, her şeye rağmen geçen haftaya göre kar oranını %50 civarında tutuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin’den İnanılmaz Atak: Tek Duyuru Fiyatı Uçurdu! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap