Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti!

Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti!

Stellar (XLM) destekli Velo Labs ve Filipin Dijital Varlık Değişimi (PDAX) yeni bir ortaklık için işbirliği yaptı. Ortaklık sayesinde XLM Filipinler’deki havale koridorunu genişletiyor. Haber eşliğinde altcoin fiyatı hafifçe yükselişe geçti. PDAX, Filipinler’deki en büyük kripto para borsalarından biri olduğu için olumlu etki gecikmedi.

Stellar, Filipinler’deki havale koridorunu genişletiyor

Stellar destekli Velo Labs ve Filipin Dijital Varlık Borsası (PDAX), Stellar ağını kullanarak Filipinler’e bir havale koridoru açmak için yeni bir ortaklık duyurdu. PDAX, Filipinlilerin kripto para birimleri ve varlıkları alıp satmalarını sağlayan Filipinler’deki en büyük kripto para borsalarından biridir. Velo Labs ise CP Group ve Stellar Network (XLM) tarafından desteklenmektedir. Velo Labs şu anda Güneydoğu Asya’nın havale ve para transferi pazarlarında iş ortaklarına hizmet veriyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti! 1

Velo Labs tarafından geliştirilen Velo Protocol, iş ortaklarının işlemleri işlemek ve sonuçlandırmak için Stellar Consensus Protocol’u kullanarak akıllı bir sözleşme katmanı aracılığıyla kripto krediler vermelerini sağlar. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Mart ayının başlarında Velo Labs, Stellar ağında çalışan bir ödeme girişimi olan Interstellar ile birleştiğini duyurmuştu.

Haberin altcoin fiyatına etkisi

Stellar (XLM) fiyatı, Bitcoin’in 43.000, Ethereum’un 3.000 dolar üzerine ulaştığı son ivmeyi hafif bir yükselişle takip ediyordu. Duyurunun yapıldığı saatlerde 24 saatlik kazancı %2’nin üzerinde seyrediyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti! 2

Diğer gelişmeler

Stellar Development Foundation, birkaç hafta önce Blockchain tabanlı start-up’ları desteklemek için 30 milyon dolarlık bir eşleştirme fonunun başlatıldığını duyurdu. İlk yatırımlar küresel bordro, havale, NFT ve sınır ötesi çözümleri destekleyecek. Fon, SDF tarafından, Blockchain tabanlı çözümleri genişletmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için sermaye ile daha erken aşamadaki girişimler sunmak için kuruldu. Bu, özellikle finansal hizmetler çözümleri geliştiren girişimcilerden gelen finansman talebiyle karşılaştırıldığında, girişim ekosistemlerinin az gelişmiş olduğu pazarlarda özellikle önemli.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu: Fiyat Yeşil Tahtaya Geçti! 3

Stellar, küresel finansal altyapıyı birbirine bağlamayı amaçlayan kripto paraların ihracı için çapraz para birimi işlem sistemi ve platformudur. Halihazırda altı milyondan fazla hesaba sahip olan Stellar ağının, dünya çapında çeşitli finans kurumları tarafından varlık ihraç etmek ve ödemeleri kapatmak için kullanıldığı bildiriliyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap