Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı

Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı

Merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasını sarsan vahşi bir skandalın ardından ortalık sakinleşirken, bir altcoin için sorular devam ediyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Çöken borsanın eski kurucusu, yeni projesiyle gündeme geldi

Bu haftanın başlarında, kendini “zincir üstü dedektif” olarak tanımlayan “zachxbt” isimli Twitter hesabı, kripto protokolü kolektifi Frog Nation’ın baş mali sorumlusunun Michael Patryn olduğunu iddia etti. Peki, Patryn kimdir? Patryn, yatırımcıların 169 milyon dolarlık yatırımını kaybeden ve şu an faaliyette olmayan kripto para borsası QuadrigaCX’in eski kurucu ortağıdır. Kripto para veri firması Santiment, Frog Nation kolektifinin hazinesinin şu anda yüksek miktarlarda değerlendiğini belirterek durumun ciddiyetini aşağıdaki cümlelerle açıklıyor:

Frog Nation, DeFi ve genel kripto endüstrisini ilerletmek için birlikte çalışan bir projeler topluluğudur. Şu anda Abracadabra.money, Popsicle.finance, Wonderland.money ve en son üyesi olan Sushi.com’dan oluşmaktadır. Frog Nation etrafındaki tüm olumsuzluklarla birlikte, ilgili tüm projelerin kırmızıda olması şaşırtıcı değil.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı 1

Santiment, özellikle bu altcoin için uyarıyor

Santiment, özellikle ekosistemdeki Spell Token’ın (SPELL) nasıl etkilendiğine odaklanıyor. SPELL, kullanıcıların Magic Internet Money (MIM) stablecoin’ini basmak için faiz getiren kripto varlıkları yatırdığı Abracadabra.money platformunu yöneten bir tokendır. Satış tarafındaki baskıya rağmen Santiment, BTC mevcut fiyat seviyelerini koruduğu sürece SPELL’in fırtınadan sağ çıkabileceğini düşünüyor. Santiment, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Gördüğümüz büyük miktarda hacim göz önüne alındığında, kesinlikle her SPELL sahibi coin’i düşürmeye çalışıyor gibi görünüyor. SPELL’in sahiplerin kısa vadeli kâr/zararını ölçen bir araç, tüm kısa vadeli sahipler zararda olduğundan, hala güven bölgesinde olduğumuzu gösteriyor. Risk önemli ölçüde artmadan önce bize gitmek için biraz yer bırakabilir. Bununla birlikte, BTC düşmeye devam ederse, SPELL’in yerini tutması pek olası değil.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı 2

Santiment bir tweet’te Frog Nation’ın güç durumdaki Patryn’i projeden çıkarma olasılığını tarttığını söylüyor. Frog Nation’ın arkasındaki isim olan Daniele Sesta’nın 0xSifu’yu projeden çıkarılıp çıkarılmamasına yönelik bir anket düzenledi. Bu sırada Spell Token 0.0080 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Tehlike Altında: Santiment Riskleri Açıkladı 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap