Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı!

Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı!

Bir altcoin projesi Crust Network, kısa bir mühlet evvel DWF Labs’ten şirket için kıymetli bir dönüm noktası olan yedi haneli değerli bir fon aldı. Bu uzun vadeli finansal takviye, Crust Network’ün altyapısını güçlendirmesini ve merkezi olmayan depolama alanındaki faaliyetlerini genişletmesini sağlayarak dalda başkan bir oyuncu olarak pozisyonunu daha da sağlamlaştıracak. İşte detaylar…

Altcoin projesine yatırım

Bu finansmanın zamanlaması, Omnichain’i destekleyen son teknolojik gelişme olan EVM depolama hizmetini piyasaya sürmeye hazırlanan Crust Network için çok kıymetlidir. Bu yeni modülün kullanıma sunulmasıyla Crust Network, Crust Depolama Protokolünü Crust ana ağını, Polkadot paraşütlerini ve EVM kontratlarını kapsayacak halde tüm EVM ekosistemine problemsiz bir biçimde genişletmeyi hedefliyor. Bu entegrasyon, tüm EVM tabanlı Blockchain’ler için kolaylaştırılmış bir merkezi olmayan depolama tahlili sağlayacak ve merkezi olmayan depolamayı EVM ekosistemi içinde daha erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirecektir.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı! 1

Yeni depolama kontratının ve Omnichain düzeneğinin uygulanması Crust Network için değerli bir sıçramayı temsil ediyor. Platform daha evvel öteki ağlar için zincirler ortası depolama sağlıyordu. Lakin, bu geliştirmeler yeteneklerini yeni doruklara taşıyor. EVM ekosistemi içinde meselesiz depolama sıralamasını kolaylaştırıyor. Etkileşim verimliliğini büyük ölçüde artırarak Crust Network’ü sağlam ve verimli bir merkezi olmayan depolama tahlili olarak konumlandırıyor. Crust Network CTO’su Luke Fan, DWF Labs tarafından sağlanan dayanaktan duyduğu heyecanı lisana getirerek şunları söyledi:

DWF Labs grubunun yaklaşan Crust ekosistemine odaklanması ve Crust’ın EVM Depolamasının lansmanına uzmanlıklarını ve sermayelerini ödünç vermesi şahane.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı! 2

Birçok projenin depolaması için Crust seçildi

Küresel bir kripto varlık piyasası yapıcısı ve çok etaplı Web3 yatırım firması olan DWF Labs ile yapılan bu işbirliği elbet Crust Network’ün pazardaki pozisyonunu güçlendirecektir. DWF Labs’ın Yönetici Ortağı Andrei Grachev de Crust Network’ün merkezi olmayan depolamada ihtilal yaratma vizyonunu desteklemekten duyduğu heyecanı paylaştı. Grachev, Crust Network’ün platformunun potansiyelini vurgulayarak şunları söyledi:

Uzmanlığımızı ve sermayemizi Crust’s EVM Storage’ın lansmanına getirmekten heyecan duyuyoruz ve şu anda Crust Network üzerinde inşa edilen 150’den fazla projede büyük bir potansiyel görüyoruz. Crust’ın Web3 Depolama alanındaki muvaffakiyetinin devamını görmeyi dört gözle bekliyoruz.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı! 3

Crust Network’ün güvenilirliği ve cazibesi, Uniswap ve AAVE üzere tanınan platformlar da dahil olmak üzere 65 Web3 projesinin depolama gereksinimleri için Crust’ı seçmiş ve yakın vakitte ana ağda başlatmış olmasından anlaşılmaktadır. Ayrıyeten Crust Network, XCMP protokolünü kullanan ve Moonbeam, Astar, Oak Network ve daha fazlası üzere projeleri destekleyen Polkadot ekosisteminde bir parachain olarak hizmet vermektedir. Bu sırada, projenin altcoini CRU, yatırım haberiyle yüzde 4’ten fazla sıçradı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı! 4

DWF Labs genişlemeye devam ediyor

Crust Network, merkezi olmayan bulut depolama protokolüyle, depolama siparişlerini teşvik etme ve IPFS ağındaki depolama nodelarının kullanımını teşvik etme konusunda kıymetli adımlar atıyor. Kapsamlı yetenekleri, çeşitli web sitelerinin, merkezi olmayan uygulamaların, NFT’lerin ve şahsî evrakların çarçabuk barındırılmasını sağlar. DWF Labs’in takviyesiyle Crust Network, merkezi olmayan depolama alanındaki başkan pozisyonunu daha da güçlendirmek için düzgün bir pozisyona sahip. Global bir yatırım şirketi olan DWF Labs, kripto varlık piyasasında kanıtlanmış bir uzmanlığa sahiptir ve portföy şirketlerine token listelemeden piyasa yapıcılığına ve OTC ticaret tahlillerine kadar kapsamlı takviye sunmaktadır.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Multi-Milyon Dolarlık Yatırım Aldı! Sıçradı! 5

Singapur, İsviçre, BAE, Hong Kong, Güney Kore ve BVI dahil olmak üzere dünya çapında kıymetli yerlerde ofisleri bulunan DWF Labs, kripto para dünyasında hacim bakımından daima olarak birinci 5 ticaret kuruluşu ortasında yer alan Digital Wave Finance’in (DWF) bir iştirakidir. DWF Labs’in takviyesi, Crust Network’ün merkezi olmayan depolamada ihtilal yaratma potansiyeline duyulan itimat ve itimadı tabir etmektedir.

Crust Network yenilikler yapmaya ve faaliyetlerini genişletmeye devam ettikçe, gelecek şirket ve bir bütün olarak merkezi olmayan depolama sanayisi için umut verici duruyor. Güçlü finansal takviyesi ve teknolojik ilerlemeleriyle Crust Network, kullanıcılara birden fazla zincirde inançlı, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir depolama tahlilleri sunarak merkezi olmayan depolama dünyasında kalıcı bir tesir yaratmaya hazırlanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap