Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor!

Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor!

Ethereum’un büyük cüzdanlı yatırımcıları, son birkaç saat içinde 20 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) topladı. İlk 1.000 Ethereum balinası şu anda 1,79 milyar dolar değerinde SHIB’e sahip bulunuyor. Bu arada balinaların toplamasına rağmen, altcoin son fiyat düşüşünden kurtulamadı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Ethereum balinaları altcoin projesinde boğa olmayı tercih ediyor

Ethereum balinaları, son kripto kan banyosunda 20 milyon dolar değerinde Shiba Inu biriktirdi. Analistler, Shiba Inu’nun fiyat düşüşünden kurtulabileceğine ve 0,000035 dolarlık hedefine doğru toparlanabileceğine inanıyor.

WhaleStats’tan gelen verilere göre, Ethereum’un büyük cüzdan yatırımcıları balinalar, portföylerine 20 milyon dolar değerinde Shiba Inu ekledi. Balinalar, kripto piyasası kan banyosundayken sürekli olarak meme coin’i Shiba Inu’yu ele geçirdi ve Dogecoin katiline yönelik boğa görünümünü körükledi.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor! 1

Ethereum balinalarının toplam Shiba Inu holdingleri şu anda 1,79 milyar dolarlık SHIB değerinde. Shiba Inu, uzun bir süredir Ethereum balinalarının portföyünün yaklaşık %17’sini oluşturuyor. Destekçilerine göre, Shiba Inu’nun metaverse projesinin haberi, Shiba Lands başka bir yükseliş katalizörü oldu. Yükseliş katalizörlerine rağmen, Dogecoin katilinin fiyatı, fiyattaki son düşüşten kurtulmak için mücadele ediyor.

Analistlerin meme coin’i için fiyat hedefleri

YouTube kanalı CryptoTD’deki kripto para analistleri, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve 0,0002950 dolarlık kilit seviyeyi geçtikten sonra meme coin’in hareketli ortalamaların üzerinde kaldığını tahmin etti. Analistler Shiba Inu fiyat rallisinde boğa pozisyonu alıyor ve meme coin için mevcut seviyeden %12’lik bir artışla 0,000035 doları hedefliyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Kapış Kapış Gidiyor: Balinalar Yükseliş Bekliyor! 2

FXStreet analistleri de Shiba Inu fiyat eğiliminin güç belirtileri gösterebileceğine inanıyor. Analistlerin Shiba Inu fiyatı için hedefi 0,0005 doları. Analistler, Shiba Inu’nun zamanı dikkate almadan fiyat hareketlerini tahmin etmek için kullanılan nokta rakam grafiğinin herhangi bir geri çekilme belirtisi göstermediğini savunuyorlar.

Ayrıca analistler, Shiba Inu fiyatının 0,0005 dolara doğru yolda olduğuna ve ilk büyük kar almanın 0,0004 dolardan gerçekleşeceğine ve ardından Dogecoin katili yükseliş trendine devam etmeden önce bir geri çekilme olacağına inanıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap