Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı!

ICON, birlikte çalışabilirlik teşvik fonuna 200 milyon dolar taahhüt etti. Güney Koreli blockchain, birlikte çalışabilirlik teknolojisini yeni zincirler arası uygulamalar oluşturmak için finanse etmeyi umuyor. Haber üzerine altcoin projesinin fiyatı bir ara yaklaşık %10 artarak 1.10 dolar kadar yükseldi. ICON yazım sırasında, 1.05 dolardan işlem görüyordu. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı! 1

Altcoin için dev fon

ICON Vakfı, yaklaşık 200 milyon dolarlık bir birlikte çalışabilirlik teşvik programı başlatmayı planladığını duyurdu. Vakıf, Güney Kore’nin en büyük toplayıcı chain olan ICON ağının gelişimini desteklemektedir. Vakıf, bu programın ICON topluluğunu ve ortak ağlarını ICON’un Blockchain İletim Protokolünü veya BTP’yi benimsemeye teşvik edeceğini umduğunu söyledi. Teşvik programı, öncelikle 2017 token satışı sırasında toplanan ICX rezerv tahsisi tarafından finanse edilen beş yıllık bir süre boyunca 200 milyona kadar ICX tokenini dağıtmayı hedefliyor. ICON, BTP’nin zincirler arası iletişim fırsatlarını keşfetmek için diğer ekosistemlerdeki geliştirme ekiplerini çekmeyi amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı! 2

Şirkete göre, gelirlerin çoğunluğunun BTP teknolojisi için yeni yüksek kaliteli kullanım senaryoları geliştirmeye gitmesi planlanırken, bir kısmı da BTP’nin mevcut protokoller ve topluluklar içinde uzun vadeli benimsenmesini teşvik etmeye gidecek. Şu anda Binance Smart Chain, Polkadot, Kusama, Moonriver, Astar Network, Edgeware, Acala, NEAR ve Harmony gibi birçok blockchain ile BTP entegrasyonu devam ediyor. ICON Foundation strateji başkanı Scott Smiley, güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğin benimsenmedeki önemini şöyle vurguluyor:

Kullanıcılar ve geliştiriciler BTP ile etkileşime girdiklerinde, zincirden bağımsız, ölçeklenebilir ve benzersiz bir şekilde güvenli bir protokolün değerini anlayacaklarından eminiz. Bu teşvik fonu, benimsenme kartopunu başlatmak için piyasaya ihtiyaç duyduğu dürtüyü sağlayacaktır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin İçin Dev Fon: Fiyat Haberle Pik Yaptı! 3

ICON kısa süre önce, yükseltilmiş bir çekirdek blockchain motoru, Java akıllı sözleşmeleri için destek, birlikte çalışabilirlik teknolojisi BTP ve güncellenmiş tokenomikleri tanıtan ICON 2.0’ı piyasaya sürdü.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap