Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi

Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi

Altcoin Injective bugün kıymetli bir duyuru yaparak Google Cloud ile birlikte Illuminate Hackathon’u açıkladı. Hachathon, Web3 finans uygulamaları için 100.000 dolarlık değerli bir ödül havuzuna sahip kesin fırlatma rampası. Buna nazaran hackathon, dünyanın dört bir yanından geliştiricileri katılmaya çağırıyor. Ayrıyeten tüm blockchain sanayisinde ihtilal yaratma potansiyeline sahip çığır açan Web3 projeleri oluşturmaya davet ediyor.

Altcoin etkinliğinde bir fırsat dünyası

Bu aktiflik, inşacıların altcoin Injective ekosistemi içinde yaratıcılıklarını ve yeniliklerini sergilemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. Öteki taraftan Injective’de tüm dallarda ortaya çıkan çok sayıda uygulama ile bu hackathon dikkat çekiyor. Ayrıyeten daha da geniş bir proje yelpazesine ahenk sağlamak için parkur seçeneklerini genişletiyor. Injective ve Google Cloud, iştirakçilere teknik rehberlik, mentorluk ve kıymetli mükafatlar sağlıyor. Böylelikle teşebbüsleri büyümenin sonraki etaplarına hızlandıracak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi 1

Proje hangi kademede olursa olsun, altcoin Injective Illuminate Hackathon’a katılmanız teşvik ediliyor. Bu aktiflik, en süratli Layer 1 blockchain statüsüyle bilinen Injective üzerinde mahallî projeler geliştirmek için tüm inşaatçıları ağırlıyor. İştirakçiler DeFi, NFT’ler, SocialFi, oyun, araç ve daha fazlası üzere çeşitli alanlarda projeler oluşturma özgürlüğüne sahip.

Etkileyici ödül havuzu

Altcoin Injective Hackathon, her biri değerli mükafatlar içeren birden fazla parkur sunuyor:

DeFi, Altyapı ve Araç Kullanımı

  • Birincilik Mükafatı: 30,000 dolar.
  • İkincilik Mükafatı: 20,000 dolar.
  • Üçüncülük: 10.000 dolar.

Web3 (NFT, Gaming ve SocialFi)

  • Birincilik Mükafatı: 20,000 dolar.
  • İkincilik Mükafatı: 10.000 dolar.
  • Üçüncülük: 5,000 dolar.

Topluluk Tercihi Mükafatı: 5,000 dolar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi 2

Altcoin Injective Illuminate Hackathon yalnızca bir yarış değil. Tutkuyu körüklemek ve fikirlerinizi hayata geçirmek için çığır açan bir tecrübe. Burada en parlak beyinlerle irtibat kurabiliyorsunuz. Ayrıyeten vizyoner arkadaşlarınızla gruplar oluşturabiliyorsunuz. Başka taraftan gerçek dünyadaki zorlukların direkt üstesinden gelebiliyorsunuz. Bu hackathon, yeni kuşak uygulamaları şekillendirmenizi ve blockchain’in hudutlarına öncülük etmenizi sağlıyor.

Sizi neler bekliyor?

Hackathon sırasında, altcoin Injective üzerinde inşa etme seyahatinizde size rehberlik edecek çok çeşitli atölye çalışmaları var. Ayrıyeten aydınlatıcı paneller ve özel çalışma saatlerini dört gözle bekleyebilirsiniz. Ayrıyeten, Injective ve DoraHacks’in geliştirici kaynaklarına erişeceksiniz. Öbür taraftan btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Injective Labs takımından direkt mentorluğa erişebileceksiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Google Duyurusu Sonrası Hareketlendi 3

Bu hackathon’un kalbi, sizin ve projeniz için ortaya çıkardığı sınırsız potansiyelde yatıyor. Başka taraftan yaratıcılığınızı saygın heyetlere sunma, dal uzmanlarıyla temas kurma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıyeten blockchain alanındaki ağınızı genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Buna nazaran, blockchain cihanında parlamak için sizin talihiniz. Gelişme sonrası altcoin INJ fiyatında hareketlenme yaşandı. INJ şu anda 7.7 dolar düzeylerinden süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap