Bu Altcoin Durmuyor: Araba Deviyle de Paydaşlık Yapıyor!

Bu Altcoin Durmuyor: Araba Deviyle de Paydaşlık Yapıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Durmuyor: Araba Deviyle de Paydaşlık Yapıyor!

Özellikle yeni ortaklıklar söz konusu olduğunda, popüler altcoin Tezos (XTZ) 2022’ye oldukça verimli başladı diyebiliriz. Geçen yıla kadar Red Bull’un F1 yarış takımıyla en dikkate değer anlaşmasını yapan Tezos; yeni marka ortaklıkları, yeni NFT lansmanları ve Manchester United derken en son iş birliklerini duyurdu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Tezos, Kia ile ortaklık kuruyor

Kia America, Kia’nın Super Bowl reklamında robot köpek yavrusu “Robo Dog”a dayanan ilk NFT serisini Tezos ortaklığında duyurdu. Yani Robo Dog NFT serisi, Tezos Blockchain’inde basıldı. NFT platformu Sweet ve The Petfinder Foundation ile iş birliği kurarak oluşturulan bu NFT koleksiyonunun satışlarından elde edilen gelirin yüzde 90’ı barınaklardaki hayvanların kalıcı yuva bulmalarına yardımcı olmak için The Petfinder Foundation’a gidecek.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Durmuyor: Araba Deviyle de Paydaşlık Yapıyor! 1

Dün, 10.000 adet Robo Dog Adoption Pass NFT’si ücretsiz olarak sunuldu. Bunlardan birini talep edenler, Kia America’nın 18 Şubat’ta satışa sunacağı 10.000 Robo Dog NFT’sinden birine satış öncesi erişim elde edecek. 13 Şubat’ta, Robo Dog NFT’leri için 299 dolarlık bir başlangıç teklifi sunulacak. Ardından 18 Şubat’ta, NBA All-Star hafta sonu ile aynı zamana denk gelecek şekilde Kia, sweet.io’dan 10.000 Robo Dog NFT’sini satın alıma hazır hale getirecek. Robo Dog Adoption Pass NFT’sine sahip kişiler, bu benzersiz Robo Dog NFT’lerinden birini 20.22 dolar karşılığında satın almak için erken erişim kazanacak.

Popüler altcoin, Manchester ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Bu sırada, Tezos, geçtiğimiz günlerde Manchester United ile anlaşmasını resmi olarak açıkladı. Manchester United, geçen hafta bildirildiği üzere Tezos ile yeni bir ortaklık anlaşması imzaladığını doğruladı. Manchester United oyuncuları, kulübün Tezos ile yeni bir sözleşme imzalamasının ardından ilk kez yeni antrenman kıyafetlerini giydi. Blockchain platformu, logolarının futbol takımının formasında yer alması için 27 milyon dolar ödeyecek. Tezos, aracı kullanmadan hızlı, güvenli ve verimli dijital etkileşimler sağlayan küresel Blockchain devriminin önünde yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap