Bu Altcoin, Dev Duyurular Yaptı: Balinalar Süratle Satın Aldı

Bu Altcoin, Dev Duyurular Yaptı: Balinalar Süratle Satın Aldı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Dev Duyurular Yaptı: Balinalar Süratle Satın Aldı

Graph (GRT), popüler altcoin Polygon (MATIC)’i geçerek ETH balinaları tarafından en çok işlem gören token oldu. Graph (GRT), son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası tarafından en çok işlem gören kripto para olarak popüler altcoin Poligon (MATIC)’i geride bıraktı. GRT Coin ayrıca en büyük Ethereum (ETH) cüzdanları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesine girdi. Kripto para dokuzuncu sırada duruyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin Polygon’u geride bıraktı

ETH balinaları tarafından en çok işlem gören kripto para GRT oldu. En büyük 1.000 Ethereum cüzdanı ortalama 143.66 milyon dolar değerinde. Ve bu cüzdanlar ortalama 40.453 ETH, 38 token ve 1 NFT’ye sahip. En büyük ETH balinaları, coini son 24 saat içinde en çok kullanılan üçüncü sözleşme yapmak için kripto paraya ilgi gösterdi. Bununla birlikte, USDC ve Ethereum sırasıyla birinci ve ikinci pozisyonlarla listenin başında yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Dev Duyurular Yaptı: Balinalar Süratle Satın Aldı 1

UNI token, ETH balinaları tarafından en yaygın olarak tutulan token iken, FTX token hala dolar değerine göre tutulan en büyük token. En büyük cüzdanlar, 1,5 milyar doların üzerinde FTX tokenlerine sahip. Kripto paraların geri kalanı arasında toplamın %19’undan fazlasını oluşturuyor.

Graph (GRT) Coin yeni duyurular yayınladı

Son zamanlarda GRT, Subgraph, NFT kullanım durumları ve daha fazlasıyla ilgili bazı duyuruları yayınladı. Graph, verilerin alınması ve yönetilmesinin geleceğine odaklanan bir proje. Ethereum sanal makinesi için destek eklemeyi planlarken şu anda Ethereum’da barındırılmakta. Artan Subgraph’lar listesi, GRT’nin yatırımcıların dikkatini çekmesinin ana nedeni olarak adlandırılabilir. Subgraph’lar, popüler merkezi olmayan uygulamalar ve blockchain protokolleri için ağ tarafından sunulan açık uygulama programlama arayüzleridir (API’ler). Herkes tarafından oluşturulabilir ve verilere kolayca erişilebilir hale getirmek için tasarlanmıştır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, Dev Duyurular Yaptı: Balinalar Süratle Satın Aldı 2

Yakın zamanda, topluluk liderliğindeki bir oyun stüdyosu olan NiftyLeague için oyun subgraph’larını taşınması gibi bireysel projeler için Subgraph’lar başlatıldı. Daha önce Subgraphs, Juicebox Protocol ve AssangeDAO ile entegre edildi. Graph token, 24 saatlik 124.281.861 dolar işlem hacmi ile ortalama 0.351883 dolar fiyattan işlem görüyor. Son 24 saatte %0.19 düştü. Coinmarketcap‘a göre GRT, 1,6 milyar doları aşan toplam piyasa değeri ile 56. sırada yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap