Bu Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 5.000 Yaptı!

Bu Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 5.000 Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 5.000 Yaptı!

Sahte bir altcoin delicesine yükseliyor. Amerikan animasyon komedi televizyon dizisi Sponge Bob’a dayalı SPONGS, yüzde 5.000’in üzerinde yükseldi. Ancak, yazıya başlamadan, bu altcoin’in Sponge Bob ile hiçbir alakası olmadığını ve yükseldiği kadar hızla düşme olasılığının olduğunu belirtmekte fayda var. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Sponge Bob’dan esinlenen altcoin ivme kazandı

SpongeBob Square (SPONGS) tokenı, deniz bilimleri eğitimcisi ve animatör Stephen Hillenburg tarafından Nickelodeon için oluşturulan Amerikan animasyon komedi televizyon dizisi “SpongeBob SquarePants”e dayanmaktadır. Dizi, baş karakterin ve suda yaşayan arkadaşlarının kurgusal sualtı şehri Bikini Bottom’daki maceralarını anlatıyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Delicesine Yükseliyor: Yüzde 5.000 Yaptı! 1

Bu Amerikan animasyon dizisinin popülaritesine dayanan sahte bir coin avantaj sağlıyor. Toplam 1 trilyon arza sahip olan kripto SPONGS, yaklaşık yüzde 5.000 değer kazanarak meme coin piyasasının henüz ölmediğinin sinyalini verdi. Ama açıkçası projenin; SpongeBob’un adını ve logosunu yasadışı olarak kullanmak dışında SpongeBob ile resmi bir ilişkisi yok. SPONGS, yazım sırasında yüzde 134’lük bir yükseliş ile 0.000000001215 dolardan işlem görüyor.

Aşırı kazancı nedeniyle, SPONGS zaten CoinMarketCap web sitesinin en yüksek kazanan parası olarak en üst sırasını işgal ediyor. SPONGS, akıllara Netflix dizisi Squid Game’den ilham alınarak oluşturulan ve yatırımcıları zarara sokan SQUID’i getirdi. Yine resmi olmayan bir şekilde Squid Game adını alan bu projenin tokenı, birkaç dakika içerisinde 2.856 dolardan neredeyse sıfıra düşmesi ile gündeme gelmişti.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap