Bu Altcoin Binance Dopingiyle Sıçradı! Yüzde 185 Muhteşem Yükseliş

Bu Altcoin Binance Dopingiyle Sıçradı! Yüzde 185 Muhteşem Yükseliş

Paylaş
Bu Altcoin Binance Dopingiyle Sıçradı! Yüzde 185 Muhteşem Yükseliş

Kriptokoin.com – Dev Bitcoin borsası Binance’de listelenmesi beklenen altcoin’ler arasında olan Cortex (CTXC), borsa dopingiyle yüzde 185 oranında değer kaydetti.

Cortex (CTXC) altcoin’i Binance duyurusuyla fırladı

İşlem hacmiyle önde gelen Bitcoin borsası Binance’deki listeleme oylamasında yer alan altcoin Cortex (CTXC)’in fiyatı ciddi değer kazandı. Fiyat yüzde 185 oranında değerini katladı. Binance yaptığı açıklamada topluluk oylamasının üçüncü aşamasında yer alan iki kripto paranın “AERGO ile CTXC” olduğunu belirtti. Konuya yönelik yapılan açıklama sonrası fiyatlar hızla yükselişe geçti. AERGO ve CTXC’de yatırımcılarına güzel kârlar kaydettirdi ancak CTXC diğer altcoin’e kıyasla keskin yükseldi. Binance’in açıklamasıyla CTXC fiyatı, 0,07 dolardan yüzde 185’lik bir artışla 0,20 dolara yükseldi. AERGO ise yüzde 55 oranında değer kazandı.

Cortex Blockchain’i kullanan merkezi olmayan ve özerk bir AI sistemidir. Cortex’in amacı, son teknoloji ürünü makine öğrenme modellerini Blockchain üzerinden sağlamaktır. Kullanıcılar, Cortex Blockchain’inde bulunan akıllı sözleşmeler yoluyla bu modelleri çıkartabilecekler. Ek olarak Cortex, kullanıcıların platformda görevler göndermelerini ve yapay zeka merkezileştirilmemiş uygulamaları (AI uygulamaları) göndermelerini sağlayan bir makine öğrenme platformu uygulamak istiyor.

Cortex (CTXC)  ne yapar?

Cortex Blockchain’inde AI akıllı sözleşmelere sahip olan platform, herhangi bir geliştiricinin Cortex’i akıllı sözleşmelere yapay zeka eklemek için kullanmasını mümkün kılıyor. Bu, akıllı sözleşmeler ve Blockchain’deki ilgili projeler için potansiyelini önemli ölçüde genişletebilir. AI kullanma yeteneği, akıllı sözleşmelerin, programcıların bekleyemeyeceği olanlar da dahil olmak üzere, dış sinyallere özerk bir şekilde yanıt vermesini mümkün kılacak.

Ek olarak, Cortex kolektif işbirliğini teşvik etmek için bir teşvik mekanizmasına sahip. Cortex’te herkes model gönderebilir ve mevcut modelleri optimize edebilir. Modellere katkıda bulunanlar da ödül alırlar, herkesin mümkün olan en iyi çözümleri üretmenin bir yolu olarak katılmaya teşvik edildiği bir ortam oluştururlar. Güncel altcoin tahminleri için “Bu Metrik Bitcoin’de Düşüşün, Altcoin’lerde İse Patlamanın Sinyalini Veriyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap