Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir”

Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir”

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir”

Popüler altcoin projesi Cardano’nun “avcıları,” ADA birikimini yepyeni bir düzeye taşıyor. Alınan son verilere göre, 10.000 ila 100.000 ADA arasında tutan Cardano (ADA) cüzdanları daha fazla para biriktiriyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir” 1

Bu altcoin projesinde fiyat sıçrayabilir

Santiment’e göre, yukarıda bahsedilen bu yatırımcı kategorisi genellikle pazarın zirvesini işaret ediyor. ADA, gün içinde kripto pazarında en çok kazananlar arasında yer aldı. Bu Cardano (ADA) yatırımcıları grubu, ADA fiyatını izlemek için anahtar ölçü olabilir. Kripto para birimleri için bir davranış analizi platformu olan Santiment’e göre, 10.000 ila 100.000 ADA’ya sahip yatırımcılar, tarihsel olarak ADA pazarının zirvesini işaret ettiler. Son beş hafta içinde, Santiment’in Cardano “köpekbalıkları” olarak adlandırdığı bu adresler, dolaşımdaki ADA arzının yaklaşık yüzde altısını biriktirdi. Balina aktivitesi ADA için hala çok fazla belirsizlik bırakıyor. Buna dayanarak Santiment, ADA fiyatındaki düşüşün dibine ulaşılmış olabileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte, bu kesin olarak bilinemez çünkü 100.000 ila 1.000.000 ADA arasında tutan yatırımcı kategorisi kripto paralarını boşaltıyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir” 2

Santiment, bu kategorinin sadece son üç ayda elde tutulan arzın %37,0’ından %17,7’sine satıldığını belirtiyor. Santiment’in raporunda, “Bu iki zıt yön görünüşte birbirini yok ediyor ve çoğunlukla tarafsız bir gösterge oluşturuyor” dedi. Rapora göre, karşıt eylemlerle ADA için “pek bir şey olmuyor” gibi görünüyor. Santiment, gözlemcilerin Cardano için “uzun vadeli bir geri dönüşe” işaret edecekleri için bu işlem kategorilerinde bir artış beklemelerini tavsiye ediyor. Santiment’in analizi, Cardano block chaininin işlem hacmine hakim olmasından sonra geliyor. Cardano, 21 Şubat’ta ayarlanmış işlem hacminde Bitcoin ve Ethereum‘u geride bırakarak 24 saat içinde 16.71 milyar dolar değerinde işlem gerçekleştirdi.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Balinaların Bilinmeyen Avı! “Fiyatı Sıçrayabilir” 3

ADA, kripto pazarında günün yükselişine öncülük eden tokenler arasında bulunuyor. Kripto piyasası, son birkaç gündür yaşadığı büyük düşüş düzeltmesinden kurtuluyor gibi görünüyor. Bugün ADA, bir dizi başka kripto para birimiyle birlikte yeşilde işlem görüyor. ADA, son 24 saatte %8,61 artış kaydederek ilk 10 kripto sıralamasında en çok kazananlar arasında yer alıyor. ADA gün için 0,94 dolardan işlem görüyor. Benzer şekilde Bitcoin, Ethereum ve BNB 24 saat içinde sırasıyla %3,21, %4,66 ve %4,10 değer kazandı. Ancak, ADA 14 günlük zaman diliminde hala %13,6 düşüşte.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap