Bu Altcoin Ana Ağını Piyasaya Sürüyor: Fiyatı Patladı!

Bu Altcoin Ana Ağını Piyasaya Sürüyor: Fiyatı Patladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Ana Ağını Piyasaya Sürüyor: Fiyatı Patladı!

Bir tarafta küresel ekonomik problemlerin, diğer tarafta jeopolitik belirsizliklerin etkisi ile kripto para piyasaları inişli çıkışlı bir seyir izliyor olsa da piyasaların genel eğilimi aşağı yönlü. Tüm bu hengame ve kaos ortamında öncü altcoin projesi Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen bir altcoin projesi, Mainnet lansmanından günler önce büyük bir hızla yükseliyor. Kendisine “İşletmeler için Ethereum” adını veren Unibright (UBT) adındaki altcoin projesi, merakla beklenen ana ağının yayına girmesinden önce fiyat çizelgelerini alevlendiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Ana Ağını Piyasaya Sürüyor: Fiyatı Patladı! 1

Altcoin ana ağını piyasaya sürüyor

Unibright (UBT), maliyetleri düşürmeye ve teknoloji konusunda bilgili geliştiricilere olan ihtiyacı azaltmaya vurgu yaparak kurumsal düzeyde blockchain çözümleri sunan bir proje. Altcoin projesinin Temel Protokolü, performansa yönelik ve aynı zamanda gizli verileri zincir dışı tutarak mahremiyet sağlamayı vadediyor. Projenin Baseledger özelliği, 2021’in ikinci yarısında önem kazanmaya başladı ve 28 Şubat’taki bir blog yazısı, ana ağının dört hafta içinde yayına gireceğini belirtti. Konu ile ilgili olarak Baseledger web sitesinde şu bilgilere yer verildi:

Bugünün Ethereum (ETH) gibi halka açık blockchainleri, her ikisi de dağıtılmış, opak bir ağdan yararlanan kripto para birimi ve Merkezi Olmayan Finans (DeFi) için ideal çözümlerdir. Bununla birlikte, Temel Protokolü kullanan işletmeler, Baseledger tarafından yerine getirilen halka açık defterler için çok farklı gereksinimlere sahiptir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Ana Ağını Piyasaya Sürüyor: Fiyatı Patladı! 2

Unibright (UBT)’in özellikleri

Unibright (UBT) kripto parası, Baseledger‘ı düşük işlem maliyetleri, veri uyumluluğu, yüksek performans sunması için güçlendirir ve diğer zincirlerle bağlantı kurabilir. Unibright (UBT), Temel Protokolün oluşturulmasına yardımcı olmak için iki yıl önce güçlerini birleştiren Microsoft ve Ernst & Young gibi büyük kurumsal oyuncularla ortaklıklara sahiptir. Unibright (UBT)’ın fiyatı, sadece birkaç gün içinde %74’lük bir ralli için bugün erken saatlerde 11 Mart’ın düşüğü 0,67 dolardan 1,17 dolara tırmanarak etkileyici kazançlar elde etti. Kriptokoin.com olarak aldığımız bilgilere göre, UBT gün içinde %37.85 gibi büyük bir artış gösterse de yazım esnasında %20 civarında bir yükselişle 1.02 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap