Bu 9 Altcoin’e Dikkat: İşte Duyurulan Büyük Gelişmeler!

Bu 9 Altcoin’e Dikkat: İşte Duyurulan Büyük Gelişmeler!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 9 Altcoin’e Dikkat: İşte Duyurulan Büyük Gelişmeler!

16 Mart’taki Fed faiz artırımı ardından 41 bin dolar bölgesinde güçlenen Bitcoin (BTC), altcoin piyasasının ihtiyaç duyduğu gücü vermiş gibi görünüyor. Bugün, piyasa geneli ortalama %5 ile yükselişteyken, Avalanche (AVAX), ilk 10 kripto para birimi arasında çift haneli kazanandı. Bu yazıda, geçtiğimiz saatlerde duyurulan listeleme, ortaklık ve entegrasyon haberlerini listeleyelim.

Günün kritik altcoin gelişmeleri

  • Shiba Inu (SHIB) topluluğu, geçtiğimiz 24 saat içinde 745 milyondan fazla SHIB yaktı. Yanan son token miktarı %6,700’ün üzerinde artış anlamına geliyor.
  • Cardano stake değeri 200 milyon dolarlık dönüm noktasını aştı. Defi Llama verilerine göre, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 207.67 milyon dolar oldu.
  • Shiba Inu resmi İspanyol Twitter hesabına göre, İlaç ve Beslenme Şirketi Nutrymet, Shiba Inu’yu (SHIB) resmi ödeme yöntemi olarak kabul etti.
  • Ripple’ın XRP Ledger (XRPL) merkezi olmayan borsası şimdi GateHub ağ geçidi aracılığıyla iki stablecoin, Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) için alım satım işlemlerine açıkladı. USDT ve USDC desteğinin ardından, XRPL DEX kullanıcıları artık stablecoin’lerini Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP ile değiştirebilirler.
  • TerraUSD (UST) algoritmik stablecoin’in piyasa değeri ilk kez 15 milyar doları aştı. Aylarca süren düşüşten sonra 13. sırada kalan meme coin Dogecoin ile farkını kapattı.
BTC Piyasası: Bu 9 Altcoin’e Dikkat: İşte Duyurulan Büyük Gelişmeler! 1
  • TRON akıllı sözleşmeler platformunun arkasındaki merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan TRON DAO, ilk küresel hackathon’unun kazananlarını duyurdu. NFT kategorisinde TuruGlobal’ın VersacBrickSquad projesi kazanan seçildi. Cctechmx’ten dCloud, Web3 kategorisinin kazananı oldu.
  • Binance, APE/BTC, APE/BUSD ve APE/USDT dahil olmak üzere birçok ticaret çiftini bugün listeledi. İlgili altcoin ApeCoin, piyasaya sürüldükten sonra önde gelen birkaç kripto borsası ile anlaşacağını açıkladı. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Apecoin listeleme haberine buradan göz atabilirsiniz.
  • Ukrayna’ya bağış toplamak üzere Internet Computer (ICP) ve DFINITY vakfının kurucusu Dominic Williams, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzerinden toplanacak 250 milyon dolarlık ödülleri içeren bir platform sundu.
  • WhaleAlert, dev bir Ethereum balinasının yaklaşık 20.000 ETH veya 55.719.034 doları cüzdanlar arasında taşındığını bildirdi. Büyük Ethereum adresleri, kripto para biriminin bastırılmış performansına rağmen piyasada hala para biriktiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap