Bu 9 Altcoin’de Değerli Gelişmeler Var: İşte Ayrıntılar!

Bu 9 Altcoin’de Değerli Gelişmeler Var: İşte Ayrıntılar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 9 Altcoin’de Değerli Gelişmeler Var: İşte Ayrıntılar!

Kripto para piyasası kırmızı bir hafta sonu geçiriyor. Geleneksel hisse senetleriyle beraber Bitcoin’de %5, çoğu altcoin projesinde çift haneli kayıplar görüldü. Bu durumdan bağımsız, 9 altcoin’in tamamlanmış veya önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmeleri bulunuyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

İşte 9 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Baby Doge Coin (BabyDoge) yeni bir rekor kırdı ve şaşırtıcı bir şekilde 1.40 milyondan fazla cüzdana ulaştı. BabyDoge’un resmi Twitter hesabı bu olayı BabyDoge’un alevler içinde görülebildiği 15 saniyelik video içeren bir tweet ile kutladı.

https://twitter.com/BabyDogeCoin/status/1492335058040102916

  • Bu haftanın başlarında, IOHK Communications direktörü Tim Harrison, çekirdek geliştiriciler ekibinin Plutus akıllı sözleşme platformu için CIP-35 adlı yeni bir teklifte bulunduğunu açıkladı. Önerilen yükseltme, Plutus çekirdek ve ara yüz sayfalarının iyileştirilmesine öncülük edecek.
  • Polkadot’un üçüncü parachain müzayedesinin galibi Astar Network, 100 milyon dolarlık Astar Boost Programını duyurdu. Buna göre, bu fon, Astar’ın hızla büyüyen ekosistemine daha fazla uygulama, içerik ve kullanıcı tanıtmak için likidite, finansal destek, teşvik programları ve daha fazlasını sağlamayı amaçlıyor.

  • Stablecoin devi Tether (USDT) şirketi 715.000 dolardan fazla USDT içeren bir Ethereum adresin kara listeye aldı. Açıklamalara göre bunun nedeni bir ay önce multi chan köprüsü Multichain’den çalınan 3 milyon dolara dayanıyor. Hesabın dondurulduğu Etherscan üzerinden görülebilirken, Tether konuya yönelik henüz bir açıklama yapmadı.
  • Popüler kripto para borsalarından OKEx (OKX), üç yeni kripto para birimini listesine ekliyor. Metis (METIS), TraderJoe (JOE) ve Everdome (DOME) 8 ve 9 Şubat’tan bu yana işlemlere açık.
  • XRP’nin arkasındaki şirket Ripple, Digital Euro Association ile iş birliğini duyurdu. Ripple böylece, merkez bankası kripto para birimlerinin (CBDC’ler) tasarımına girdi sağlamak için Digital Euro Association’a (DEA) katıldı.
  • Cardano tabanlı DEX platformu Minswap, Haskell geliştirmeye odaklanan yazılım inovasyon laboratuvarı Tweag ile ortaklaşa bir dış güvenlik denetimini tamamladı. Ekip, önümüzdeki günlerde tüm sorunları kapsayan ayrıntılı bir rapor yayınlayacak.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap