Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler!

Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler!

Son günler, Bitcoin’de 33,184.06 dolara kadar derinleşen piyasa düzeltmesinin toparlanma süreciyle geçiyor. Altcoin projeleri de 2022 hedefleri için kritik ortaklık, listeleme ve mainnet çalışmalarını sürdürüyor. İşte 8 altcoin ve haftanın gelişmeleri.

8 altcoin projesinden önemli gelişmeler

Ripple ve SEC davasından son gelişmelerle başlayalım. Uzun süredir devam eden keşif süreci daha önce 2 daha ertelenmişti. Süreçte taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamazken, Şubat ayı sonuç açısından kritik öneme sahip. Daha önce 12 Kasım 2021, 14 Ocak ve sonra 28 Şubat’a ertelenen Keşif Süreci nihayet sonlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Ripple şirketinin 25 Şubat’a kadar cevap verme hakkı var. Yani bu tarihten sonra süreç hız kazanacak ve sonuca ulaştırılacak.

BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler! 1

Popüler meme token Shiba Inu (SHIB), Kanada merkezli Biconomy borsasında listeleniyor. 2019’dan beri faaliyet gösteren platform, Coinmarketcap verilerine göre 24 saatlik 558 milyon dolar işlem hacmine sahip. Resmi açıklama aşağıdaki tweette yer alıyor.

Lider kripto para borsası FTX, Japon SoftBank Group Corp ve Singapurlu Temasek Holdings dahil olmak üzere bir dizi ev yatırımcıdan 400 milyon dolar fon topladığını duyurdu. Böylece, firmanın yatırım fonu 8 milyar dolara ulaştı. Çarşamba günü yapılan açıklamalarda, FTX ABD Başkanı Brett Harrison şu ifadelere yer verdi.

Bu artışın bizim için anlamı, resmi olarak ABD’deki kripto para borsalarının en büyük rakiplerinin sahnesine çıkmamız ve dünyaya çok hızlı bir şekilde genişlemeye devam edeceğimizin sinyallerini vermemizdir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız diğer gelişmelerde, FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) ağ arıza nedeniyle yapılan eleştirilerde açıkça Solana’yı (SOL) savundu.

BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler! 2

Ayrıntılı olarak, 21 Ocak 2022’de kripto piyasaları dibe vurduğunda, “Ethereum katili” Solana korkunç bir ağ kesintisi yaşadı. Ancak, ekosistemlerinin tüm kullanıcıları sonuçtan dolayı üzgün değildi. Tomas Eminger, Solana’nın çöküşünün nedenlerini ve topluluk ve Solana Vakfı tarafından önerilen acil durum çözümlerini açıklamak için tweet dizisi paylaştı. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz:

https://twitter.com/EmiT87/status/1486095316541710340

FTX borsasıyla ilişkili Solana ile devam edelim. Son gelişmelerde, NFT pazaryeri devi OpenSea, platforma Solana desteği getirmek için çalışıyor. iddialar, kripto araştırmacısı Manchun Wong’nun paylaştığı ekran görüntülerine dayanıyor. Beklen entegrasyon Phantom cüzdanı için oluşturulan gizli bir bağlantı noktası olabilir. Altcoin projesi, 2021 boyunca düşük ücret ve yüksek hız hizmetiyle Ethereum’un en güçlü rakibi haline dönüştü.

BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin’e Dikkat Edin: Roketleyici Haberleri Verdiler! 3

Polkadot Parachain Lokasyon Müzayedesini kazanan ilk proje olan Acala, DeFi odaklı bir mainnet başlattı. Resmi tweette proje, ACA tokenin “piyasaya sürüldüğünü” duyurdu. Bu gelişmenin yanında, Binance Acala Network’un (ACA) listesini duyurdu. Altcoin, dünyanın en büyük kripto para borsasına 25 Ocak 2022’de saat 12.00’de (UTC) giriş yaptı.

2022 için yeni yayınlanan bir yol haritasında Stellar (XLM), 2021 yılının hedeflerine dair yön sağladığını belirtiyor. Bu nedenle, 2022 stratejisinin bir parçası olarak, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation’ın (SDF) Stellar’da akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini destekleme taahhüdünü ortaya koyduğunu belirtiyor. Stellar Blockchain’e ulaşması amaçlanan akıllı sözleşmelerle XLM, akıllı sözleşmelerin etkinleştirilmesiyle Ethereum, Polkadot, Cardano ve Cosmos gibi şirketlere katılacak.

Shiba Inu’nın (SHIB) Biconomy listesinin yanında, KuCoin borsası bugün yeni bir altcoin’i listeleyecek. Metastrike (MTS), 26 Ocak TSİ 13:00’ten itibaren işleme açılıyor. Çekim işlemleri 29 Ocak TSİ 13:00’da başlıyor. Borsanın resmi listeleme haberi:

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap