Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar!

Son 24 saatte piyasalar kırmızıya boyandı. Kripto para piyasası, her ikisi de kayda değer düşüşler gösterdiğinden, geleneksel hisse senetleriyle yüksek oranda ilişkili olmaya devam ediyor. Ancak fiyatlardan bağımsız olarak bakıldığında, bugün 8 altcoin için oldukça önemli bir gün. Peki, neler yaşanacak? Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Piyasa düşüş yaşarken bu 8 altcoin projesinde önemli gelişmeler oluyor

Geçtiğimiz birkaç gün, kripto para piyasasında adeta bir “rollercoaster” oldu. Sadece iki gün önce, 10 Şubat’ta BTC, 46.000 doları test ediyordu. Ancak o zamandan beri düşüyor. Fiyat bundan sonra birkaç ardışık kırmızı mumu işaret etti ve rahatlamayı başaramadan önce 43 bin doların altına düştü. Yazım sırasında ise günlük olarak yüzde 3’lük bir düşüş ile 42.000 dolardan el değiştiriyor. Birçok insan, bunun arkasında Rusya-Ukrayna gerilimi olduğunu söylüyor.

BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar! 1

Sonuç olarak, hem kripto hem de geleneksel pazarlarda son derece ilişkili olan muazzam volatilitenin olduğu çok çalkantılı bir hafta geçirdik. Altcoin’ler de çok iyi değildi ve çoğu son 24 saatlik süreçte BTC’den daha fazla düştü. Ancak, fiyattan bağımsız olarak bakıldığında bazı altcoin’lerin ekosisteminde gelişmeler olduğunu, toplulukla yeni buluşmalar gerçekleştirdiğini görebiliriz. Aşağıdaki listede, bugün bazı gelişmelere ev sahipliği yapan veya yapacak olan 8 altcoin yer alıyor:

  • FaraLand (FARA), her ayın 12’sinde yapılan token yakımını gerçekleştiriyor.
  • Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) topluluğu Dodoma, Tanzanya’da bir buluşma gerçekleştiriyor. Bu etkinliğe katılanlar Blockchain ve Web 3.0 hakkında konuşacak.
  • XT.COM, Bonfida’yı (FIDA), USDT çifti ile Türkiye saati ile 11.30’da listeledi.
BTC Piyasası: Bu 8 Altcoin İçin Bugün Kritik Gün: İşte Olacaklar! 2
  • Mango (MNGO) ekibi, geliştirici buluşması gerçekleştiriyor. Geliştiriciler ve topluluk, Türkiye saati ile 19.00’da bir araya gelecek.
  • Earneo (RNO), staking lansmanını gerçekleştiriyor.
  • Kommunitas (KOM), Candy Cash özel satışını gerçekleştiriyor.
  • SW DAO (SWD), MarketPeak ile 50.000 dolarlık ürün fonlama anlaşması imzalıyor.
  • Firo (FIRO) ve DotOracle (DTO), Türkiye saati ile 17.00’de başlayacak olan bir soru cevap etkinliği gerçekleştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap