Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı!

Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı!

Bitcoin (BTC) yeniden 37.000 doların altına inerek son 24 saatte yüzde 5.4’lük bir düşüş yaşadı. Genel olarak diğer altcoin’ler de değer kaybı yaşadı. Geçtiğimiz gün boyunca toplam kripto para birimi piyasasının değeri yüzde 5.7 oranında değer kaybederek 1.75 trilyon dolara geriledi. Bu nedenle piyasada kazananların sayısı oldukça az ve genellikle metaverse coin ve meme coin’lerinden oluşuyorlar. Kriptokoin.com olarak, en çok yükselen metaverse coin ve meme coin’leri aktarıyoruz…

Bu 2 metaverse coin, güne damga vurdu

Bugün en çok değer kazanan metaverse odaklı coin, DeFi Degen Land (DDL) oldu. DDL, yüzde 23.9 yükselse de hacminin epey düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Binance Smart Chain ve Cronos tabanlı DDL, en son DeFi Arena adlı oyunundaki bug’ların düzeltildiğine dair bir açıklamada bulundu. Öte yandan GameX (GMX) yüzde 8’lik bir yükseliş yaşadı. Bu coin’in hacminin de düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Adından da anlaşılacağı üzere bir oyun coin’i olan GameX, , P2E mekanizması ve NFT entegrasyonu ile GameX staking portalını oluşturuyor.

BTC Piyasası: Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı! 1

Meme coin’lerin değerinde de artış yaşandı

Bu sırada, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi popüler meme coin’lerin izinden giderek oluşturulmuş 5 meme coin, son 24 saatte en çok yükselişi yaşadı. Bunların ilki, Jejudoge (JEJUDOGE) oldu. İkinci sırada, Kawakami (KAWA) yer alıyor. KAWA, önceden Ethereum (ETH) ağında yer alıyordu. Coin’in daha az işlem ücreti gerektiren Binance Smart Chain’e (BSC) geçmesiyle fiyatında yükseliş yaşandığı gözlemlenebiliyor.

Üçüncü olarak Dogelana (DGLN) yüzde 15’lik bir değer artışı yaşadı. Dogelana, 20 dolarlık bir meme yarışması başlattı. Dogelana NFT’leri hakkında en iyi meme’i yapan kişi, 20 dolarlık DGLN kazanacak. Dördüncü olarak Shibaken Finance (SHIBAKEN) yüzde 12 yükseldi. Son olarak, Cake Monster (MONSTA) yüzde 8.8’lik bir ivme kaydetti. MONSTA da bir trading yarışması düzenliyor ve 4.200 dolarlık MONSTA hediye ediyor.

BTC Piyasası: Bu 7 Metaverse Coin ve Göğüs Coin’in Fiyatı Fırladı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap