Bu 6 Altcoin’den Kıymetli Haberler Var: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Bu 6 Altcoin’den Kıymetli Haberler Var: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 6 Altcoin’den Kıymetli Haberler Var: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Cere Network, Polygon’da NFT tabanlı bir ürününü piyasaya sürüyor. Floki Inu, Ethereum balinalarının ilk 10 listesine girdi. DARMA Capital, merkezi olmayan bir depolama protokolüne dayanan ilk finansal türevi yarattı. Ve kripto piyasasından daha fazla önemli haberler geldi. Biz de Kriptokoin.com olarak 6 altcoin projesindeki önemli gelişmeleri okuyucularımız için derledik.

Altcoin projeleri için önemli gelişmeler

Cere Network, Polygon’da DaVinci adlı, NFT tabanlı eğlence sektöründe içerik oluşturmaya yönelik ürününü piyasaya sürüyor. Merkezi olmayan bulut protokolü Cere Network, DaVinci’nin Pazartesi günü lansmanını duyurdu ve Polygon’da NFT’ler aracılığıyla içerikten para kazanmayı nasıl sağlayacağının detaylarını paylaştı.

Floki Inu en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan en iyi 10 token listesine girdi. Son WhaleStats verileri, Floki Inu (FLOKI)’nin son 24 saat içinde ilk 1.000 Ethereum balinası tarafından en çok satın alınan ilk 10 token listesine girmeyi başardığını paylaştı.

BTC Piyasası: Bu 6 Altcoin’den Kıymetli Haberler Var: İşte Bilmeniz Gerekenler! 1

Kripto yatırım şirketi DARMA Capital, merkezi olmayan bir depolama protokolüne dayanan ilk finansal türevi yarattı: Filecoin Asset Use Swap veya FAUS. Kripto yatırım şirketi, türünün ilk örneği olan türev ürün için 100 milyon dolar değerinde Filecoin  (FIL) hazırlıyor.

SundaeSwap (SUNDAE) artık Bitrue Exchange’de işlem yapmaya hazır. Önde gelen kripto para borsası Bitrue, ticaret platformunda desteklenen varlıklar listesine SundaeSwap tokeninin (SUNDAE) eklendiğini duyurdu. Kripto paranın endüstri lideri borsaya eklenmesi, Cardano ekosisteminin ürünlerinin küresel Blockchain alanında daha fazla benimsenmesine yönelik büyük bir adım olarak değerlendiriliyor.

140 milyar SHIB, en büyük BNB balinası tarafından yakalandı ve Shiba Inu, BSC balinalarının satın aldığı 1 numaralı varlık oldu. Binance Smart Chain (BSC) balinalarının ilk 1.000’ini takip eden WhaleStatsBSC, 13 Şubat’ta 1. sırada yer alan bir BNB balinasının yaklaşık 140 milyar Shiba Inu tokeni satın aldığını, Twitter hesabından paylaştı.

BTC Piyasası: Bu 6 Altcoin’den Kıymetli Haberler Var: İşte Bilmeniz Gerekenler! 2

Cardano’nun SundaeSwap’ı, yeni bir dönüm noktası belirledi. Cardano’nun SundaeSwap DEX’i, kilitlenen toplam değerde 100 milyon dolarlık sınırı geçtikten sonra yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Kilitli toplam değer (TVL), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüne veya genel olarak DeFi protokollerine yerleştirilen kripto varlıklarının genel değeridir. Kripto para piyasasının bu özel segmentine olan ilgiyi değerlendirmek için önemli bir istatistik haline geldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap