Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı!

Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı!

Kripto para piyasası çok aylık kaybını yavaşça telefi ederken, birkaç altcoin projesi önemli haberlerle ek alıcı buldu. Bu yazıda, Gala (GALA), Cardano (ADA) ve Aave (AAVE) gibi popüler projelerden önemli haberleri listeleyelim. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Gala (GALA) fiyatı neden yükseliyor?

Kripto para ekosisteminin oyna-kazan (P2E) sektörü, oyuncular tokenize video oyunları oynarken para kazanma fırsatını takip ederken en hareketli piyasalardan biri oldu. Oyunculara oyun içinde kontrol sağlamak için Blockchain teknolojisi kullanan Gala (GALA), Şubat ayının ilk haftasında fiyatının hızla arttığını gördü. TradingView’den alınan verilere göre, GALA’nın fiyatı 2 Şubat’ta 0.177 dolardan düşük bir seviyeden %117 artarak 7 Şubat’ta 0.384 dolar yükseldi. Analist Jordan Finneseth’e göre bunun 3 nedeni var:

  • 30 milyar dolarlık oyna-kazan sektörü hızla büyüyor ve GALA, Spidertanks ve Legends Reborn’un yakında piyasaya sürülmesi gibi ekosistemdeki yeni projeler için destek ekliyor.

https://twitter.com/GoGalaGames/status/1488222088661852160

GALA’nın ivmesini artırmaya yardımcı olan ikinci bir faktör, ekosisteminin erişimini genişletmeye yardımcı olan yeni ortaklıkların eklenmesi. Buna, dijital sanat ve koleksiyon hayranları olan 205.000’den fazla üyeden oluşan bir topluluğa sahip olan Twitter’daki 888innercircle topluluğuyla yakın zamanda duyurulan bir işbirliği de dahil.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı! 1

Gala ekosisteminin kazanç elde etme yollarının bir sonucu olarak, topluluk, özellikle başlangıçtan bu yana, zaman içinde kullanıcı sayısında istikrarlı bir artış gördü. Dune Analytics’ten alınan verilere göre, toplam GALA kullanıcılarının sayısı 7 Şubat’ta 122.230’a ulaştı ve bu rakam 7 Kasım 2021’den bu yana 40.380 kullanıcıdan üçe katlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 6 Altcoin Değerli Haberler Verdi: Fiyatları Fırladı! 2

Aave Ekibi, NFT tabanlı sosyal medya protokolü Lens’i Başlattı

Aave’nin arkasındaki ekip, NFT’lerin kapsamlı bir şekilde kullanılmasını sağlayan sosyal medya protokolü Lens’i başlatıyor. Lens, kullanıcı profilleri, yayınlar ve takipçilerle ilişkiler dahil olmak üzere verileri yönetmek için NFT’leri kullanacak. Altcoin projesi, Ethereum için ikinci katman bir ağ olan Polygon üzerine inşa edildi. Ayrıca off hcain depolama için IPFS’den yararlanıyor.

BitOasis altcoin IDO’leri genişletiyor

Yakın tarihli duyuruya göre BitOasis borsasında işlem yapılabilecek yeni tokenler arasına Cardano, Solana, Polkadot ve Cosmos katılacak. Terra, Shiba Inu, Avalanche ve Polygon dahil yedi diğer token Şubat ayında llisteleye eklenecek. Listelenen 35’ten fazla token ile BitOasis borsasının MENA’daki piyasa lideri konumunu sağlamlaştırıyor. Diğer bölgesel platformlara göre listelenen kripto para sayısı yaklaşık 3 katı.

https://twitter.com/bitoasis/status/1491067995443326976

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap