Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir!

Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir!

Yapay zeka, dünya çapında sanayileri yine şekillendirme gücüne sahip ihtilal niteliğinde bir teknoloji olarak ortaya çıktı. Kasım ayında halka açılan ChatGPT, şimdiden çeşitli dallarda kullanım durumu kazanıyor. Bu yazıda, yapay zeka ve Blockchain teknolojilerinin en yeterli temsilcilerini arıyoruz. İşte 2023’te yüksek getiri vaat eden yapay zeka coin tahminleri…

Bu yapay zeka coin’ler erken yatırımcılarını milyarder yapabilir

Analist Kieth Rean Garcia’nın listesinde birinci sırada SingularityNET (AGIX) yer aldı. AGIX, platform tarafından sunulan AI hizmetleri için ödeme yapmak için kunılmaktadır. Ayrıyeten, bu hizmetleri sağlayan AI aracılarını ödüllendirir.

AGIX, birebir vakitte bir idare tokenidir. Token sahiplerinin platformun gelişimi ve tarafı üzerinde oy kullanmasına imkan tanır. Yapay zeka coin, yapay genel zekanın (AGI) ortaya çıkmasını teşvik ederek birbirleriyle işbirliği yapabilen ve paha alışverişinde bulunabilen global bir AI kod tabanı oluşturmayı amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir! 1

Fetch.ai (FET)

FET, Fetch’in otonom ekonomik ortacılar (AEA’lar) ağında çeşitli aracıları ve aygıtları birbirine bağlamayı amaçlayan tokendir. Bununla birlikte, platformdaki süreçleri ve hesaplamaları güçlendirir. Bunların yanı sıra, iştirakçileri data ve kaynaklarına katkıda bulunmaya teşvik eder.

Bu yapay zeka coin, farklı ağları ve akıllı mukaveleler ortasında birlikte çalışabilirliği sağlamak içinde tasarlanmıştır. FET, %20’si grup ve danışmanlar için, %17,6’sı vakıf için, %12,4’ü ekosistem geliştirme için ve %50’si halka satış için ayrılan olan 1,152 milyar sabit token arzına sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir! 2

Ocean Protocol (OCEAN)

Ocean, data paylaşımını ve para kazanmayı kolaylaştırarak bilgilerin kıymetini ortaya çıkarmayı hedefler. Yapay zeka coin, Ocean ağındaki data hizmetlerini alıp satmak ve protokol parametrelerini yönetmek için kullanılmaktadır. Birebir vakitte, çeşitli kripto para borsalarında alınıp satılabilen bir ERC20 tokendir.

Ocean Protocol, data sahiplerinin ve tüketicilerin inançlı formda etkileşime girebileceği yeni bir data iktisadı sağlar. Bunun için Blockchain teknolojisinden, akıllı kontratlardan ve data tokenlerinden yararlanır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir! 3

Numeraire (NMR)

NMR, dünya çapındaki data bilimcilerinden makine tahsili modellerini kitle kaynaklı olarak alan merkezi olmayan bir hedge fonu olan Numerai’nin mahallî tokeni. Numerai, emniyetli bilgi tahlili ve iddiası için şifreleme ve Blockchain kullanır.

NMR yatırımcıları, Numerai’nin turnuvalarına katılmak, modellerini göndermek ve performanslarına nazaran mükafatlar kazanmak için token kullanabilirler. Potansiyel olarak hedge fonunun muvaffakiyetinden faydalanabilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir! 4

Oasis Network (ROSE)

ROSE, bilhassa ölçeklenebilirlik ve bâtın hesaplamayı destekleyen, kapalılığın aktifleştirildiği bir Blockchain platformu olan Oasis Network’ün mahallî tokeni. Oasis Network, geliştiricilerin kullanıcı kapalılığını korurken inançlı bilgilerden yararlanan uygulamalar oluşturmasına imkan tanır.

ROSE yatırımcıları, ağdaki süreçler ve hesaplamalar için ödeme yapmak, ağı garanti altına almak ve mükafatlar kazanmak için token kullanabilirler. Ayrıyeten, potansiyel olarak platformun benimsenmesinden faydalanabilirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Yapay Zeka Coini, Yeni Milyarderler Doğurabilir! 5

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de yeni AI projesini duyurdu. Şu anda XMON, ChainGPT ve AGRS, yapay zeka coin piyasasının en büyük kazananları ortasında.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap