Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler

Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere kripto para piyasası bu hafta kimi altcoin projelerinin yükselişi ile dikkat çekti! Pekala bu altcoinler hangileri? İşte beklentiler…

Haftanın en çok yükselen 5 altcoin projesi aşikâr oldu!

Kripto para piyasası bu hafta değişik yükselişlerle yatırımcıların karşısına çıktı. Bu altcoin projeleri, hafta boyunca spot ışığını en çok hisseden kripto paralar ortasında yer aldı:

  • Render Token (RNDR) fiyatı yüzde 36,87 arttı
  • Cronos (CRO) fiyatı yüzde 18,87 arttı
  • Injective (INJ) fiyatı yüzde 14.53 arttı
  • MutliversX (EGLD) fiyatı yüzde 12.37 arttı
  • WOO Network (WOO) fiyatı yüzde 9.09 arttı

Render Token (RNDR)

Render Token, hafta boyunca yaşadığı yükselişlerle bir arada listenin birinci sırasında yer aldı. RNDR fiyatı 26 Nisan’da 2,15 dolarlık yatay direnç alanından çıktı ve iki gün sonra 2,55 dolarlık yeni bir yılın en yüksek düzeyine ulaştı. Genel direncin olmaması nedeniyle, fiyat hareketi üst istikametli hareketin daha da hızlanabileceğini gösteriyor. Bu gerçekleşirse uzmanlara nazaran, bir sonraki en yakın direnç alanı 3,80 dolar düzeyi olacak.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler 1

Ancak, ralli ivme kaybederse, RNDR şu anda dayanak sağlaması beklenen 2,15 dolarlık yatay alana geri dönebilir.

Cronos (CRO)

Haftanın tanınan altcoin projelerinden CRO fiyatı, yılın başından bu yana yükselen bir takviye sınırının yanında artış gösterdi. Yakın vakitte, 24 Nisan’da çizgide sıçradı (yeşil simge). Fiyat, 27 Nisan’da 0,073 dolarlık direnç alanından muvaffakiyetle çıktı. Artık, bölgenin dayanak sağlaması bekleniyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler 2

Artış devam ederse, CRO bir sonraki dirence 0,086 dolara ulaşabilir. Lakin, ralli ivme kaybederse, CRO şu anda takviye sağlaması beklenen 0.073 dolarlık alana düşebilir.

Injective (INJ)

Injective (INJ) fiyatı yılın başından bu yana yükselen bir paralel kanal içinde artış gösterdi. Yükselen paralel kanal, fiyatın iki paralel çizgi ortasında sıçradığı ve sonunda birden fazla vakit kırıldığı bir tıp düzeltici formasyondur. Bununla birlikte, fiyatın orta çizgisinde (yeşil simge) sıçrayarak kanalın üst kısmında süreç görmeye devam etmesi, bir kopuşu biraz daha muhtemel hale getirir.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler 3

Fiyat kanalın direnç çizgisinde reddedilirse, tekrar orta çizgiye düşebilir. Lakin, direnç çizgisinin üzerinde bir kırılma gerçekleşirse, 15 dolara kadar bir artış izleyebilir.

MultiversX (EGLD)

Popüler altcoinlerden MultiversX (EGLD) fiyatı 13 Şubat’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altına geriledi. Daha yakın vakitte, EGLD 27 Nisan’da bir kırılma denemesi yaptı. Lakin bu başarısız oldu ve fiyat uzun bir üst fitil oluşturdu. Bu bir düşüş sinyalidir zira alıcıların fiyatı sürdüremediği manasına gelir. Bilakis, satıcılar devraldı ve aşağı itti.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler 4

Eğer bir kırılma gerçekleşirse EGLD 50 dolara kadar yükselebilir. Bununla birlikte, sınır öteki bir redde neden olursa, kartlarda 38 dolara bir düşüş olacaktır.

WOO Network (WOO)

Bu hafta yükselişe geçen altcoinler listesini Woo Network tamamlıyor. INJ’ye emsal formda, WOO fiyatı da yılın başından bu yana yükselen bir paralel kanal içinde süreç görüyor. Fiyat, 15 Nisan’da kanalın direnç çizgisi tarafından reddedildi ve o vakitten beri düştü. Lakin, WOO 24 Nisan’da 0,26 dolarlık yatay dayanak alanında sıçradı (yeşil simge) ve üst gerçek bir hareket başlattı.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin Haftanın Yükseliş Önderi Oldu! İşte Beklentiler 5

Artış devam ederse, WOO kanalın direnç çizgisine 0,36 dolara ulaşabilir. Fakat, ralli ivme kaybederse, WOO tekrar 0,26 dolar bölgesine düşebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap