Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı!

Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı!

Altcoin piyasası, gün içi sert dalgalandıktan sonra tatil günlerine hafif düzgünleşme belirtileriyle başlıyor. Bitcoin ve Ethereum bir yana, aşağıdaki 4 altcoin yeni haberlerle yeşil tahtada başı çekiyor.

Cronos (CRO) fiyatı bu 3 faktörler %35 yükseldi

Cronos (CRO) , dün %11,24 yükselerek 0,07841 dolara ulaştı. Akabinde, yüksek performanslı altcoinler ligine katıldı. CRO’nun büyümesi şu anda gözlemlenebilir üç temele dayalı olarak şekilleniyor.

Birincisi, borsasının teknoloji devi Samsung Electronics ile imzaladığı en son iştirakle irtibatlı heyecan. Paydaşlık, Cronos Uygulamasının Galaxy Z Fold aygıtları için tasarlandığını ve optimize edildiğini gördü. Belirtildiği üzere, bu uygulama ticaret ve analitikle ilgili olarak fonksiyonelliği artıracak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı! 1

İkincisi, Cronos, Ethereum kullanıcılarının Shapella yükseltmesinin temel takviyelerinden biri olarak Flash mükafatları kazanmaları için eşsiz bir ağ geçidi oluşturdu. Son olarak, en yenisi TomiNet olan son derece yenilikçi projelerin listelenmesi, borsayı sanayiden gelen temel talepleri anlayan dinamik bir proje olarak yine konumlandırdı.

Ethereum tabanlı bu AI Coin gizlice %35 yükseldi

Yeni Ethereum takviyeli AI projesi CryptoAI, dün %35’lik ani bir büyüme kaydetti. İvme bugünde birebir oranda devam ediyor. CryptoAI şu anda iki büyük yükseliş temelinden yararlanıyor. Buna ChatGPT ve Bard’ın popülaritesini takiben yapay zeka (AI) etrafındaki hype ve son derece fonksiyonel olarak Ethereum’a olan ilginin yenilenmesi dahildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı! 2

Bu temel bilgiler CryptoAI projesi için bir artı olsa da, AI ile ilgili tüm içerik üretimine güç veren baskın protokol üzere göründüğü için kendi ekosistemini geliştiriyor. Protokol, başlangıcından bu yana elde ettiği muvaffakiyetleri anlatırken, “herhangi bir akıllı mukaveleyi tarayabilen ve sahipler ortasında token dağılımının net, kolay bir tahlilini sağlayabilen birinci Analyze botunu” başlattığını belirtti.

Altcoin XRP fiyatını harekete geçiren 2 kıymetli gelişme

XRP, Nisan ayının etkileyici bir sonunu ve 2. çeyreğin geri kalanını bekliyor. Altcoin, yılın başından bu yana birçok sanayi gözlemcisinin radarında yer aldı. Büyümesi nispeten istikrarlı olsada, son birkaç haftadır fiyat düşüş periyotları büyük ölçüde besbelli hale geldi. Artık, 2. Çeyrek ek ivme kazanırken, kilit on-chain metriklerinden ikisi izlenmeye kıymet.

Birincisi süreç hacmi. Bu, XRP topluluğu içindeki kişisel yatırımcıların ilgisini gösterdiği için çok kıymetlidir. Bu ferdi yatırımcıların dikkate bedel süreç faaliyetleri, XRP’nin mevcut yükseliş fiyat hareketini sağlamlaştırma potansiyeline sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 4 Altcoin, 4 Farklı Haberle Birdenbire Tahtadan Sıçradı! 3

Dikkat edilmesi gereken ikinci değerli metrik, XRP ağındaki balina aksiyonudur. Datalara nazaran, XRP ağında XRP fiyatını fiyat artışı lehine kıymetli ölçüde etkileme potansiyeline sahip kayda kıymet balina süreçleri var. Ayrıyeten, bunun tam zıddı de geçerli.

Binance Launchpad’de listelenen altcoin, rekor trafik kaydetti

Dün, Binance Launchpad’de ön satışa başlayan Open Campus (EDU), kısa müddet piyasa gündemine ulaştı. Çinli araştırmacı Wu, Binance Launchpad’in EDU satın almak isteyenlerin ilgisiyle “ani büyük trafik” yaşadığını belirtiyor.

EDU fiyatı şu anda listelendikten kısa mühlet sonra ulaştığı 1.5 dolar bölgesine geri döndü. Fiyatı bu düzeyden tepe yaptıktan sonra düşüşe geçmişti. Open Campus (EDU) ve ön satışı hakkında Btcpiyasasi.com‘un bu yazısında yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap