Bu 3 Altcoin, Büyük Şirketlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

Bu 3 Altcoin, Büyük Şirketlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin, Büyük Şirketlerden Yüklüce Yatırım Aldı!

Pantera Capital ve Jump Crypto üzere devlerin iştirak sağladığı yeni finansman cinsleri, bu 3 altcoin projesine milyon dolarlık fon aktarıyor…

Omni Network, 18 milyon dolarlık finansmanı tamamladı

Ethereum tabanlı birlikte çalışabilirlik protokolü Omni Network, 18 milyon dolarlık finansmanını kapattığını duyurdu. Yatırımcılar ortasında, Pantera Capital, Two Sigma Ventures, Jump Crypto, Hashed ve Spartan Group yer aldı.

Omni Network, çekirdek teknoloji ortaklarının Ethereum yine taahhüt protokolü olan EigenLayer ve Ethereum’un ikinci katman genişleme ağı olan Arbitrum, Polygon, StarkWare, Scroll, Linea’yı içerdiğini belirtiyor.

Web3 Blockchain oyunu “DemonWar”, Big Fund’dan stratejik yatırım aldı

Bir öteki yatırım haberinde, Web3 MOBA oyunu “DemonWar”, Big Fund Investment Committee lideri He Weifeng’den stratejik yatırım aldığını duyurdu. Blockchain teknolojisi ile oyun sanayisinin bir birleşimi olan “DemonWar”, oyunculara yeni bir dövüş oyunu tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin, Büyük Şirketlerden Yüklüce Yatırım Aldı! 1

DemonWar, mevcut sürümde 6 oyunculu 3v3 savaşlar için iki kamp sunuyor. Sonraki sürüm 5v5 savaşlar için 10 oyuncu kategorisi gelecek. Buna ek olarak, proje grubu, oyundaki sanal varlıkların ticareti için SR tokenin resmi olarak Blockchain’de başlatılacağını duyurdu. Ek olarak, oyuncuların takviyesini geri vermek için hudutlu airdrop başlatacağını belirtti.

DeFi altcoin protokolü iZUMi Finance 22 milyon dolar yatırım aldı

Son haberde, multi-chain DeFi protokolü iZUMi Finance, 22 milyon dolarlık bir finansman cinsini tamamladı. Fon, teşebbüsün zkSync Era ağında bulunan DEX platformu iZiSwap Pro için erken likidite sağlayacak.

iZUMi Finance, bir varlığın tek adımda diğer bir varlığa yahut nakde dönüştürülmesini sağlar. DeFi Llama datalarına nazaran platformun kilitli toplam pahası yaklaşık 25,3 milyon dolar. Daha yeni olan iZiSwap Pro eseri, şirketin süreç maliyetlerini azalttığını söylüyor. Ayrıyeten, piyasadaki misal eserlerin saklama risklerini azalttığını belirtiyor.

Btcpiyasasi.com olarak günün öne çıkan başka yatırım haberlerine bu yazıda yer verdik.

iZUMi Finance hakkında

iZUMi Finance, 2021 yılında kurulan bir Blockchain tabanlı finansal hizmet platformudur. DeFi hizmetleri sunarak finansal süreçleri büsbütün merkezsiz gerçekleştirmeyi hedefliyor. DeFi projesi, kullanıcıların güvenliği ve saklılığı için yeni araçlar kullanır.

Platform, merkezi olmayan bir borsa hizmeti de sunuyor. Kullanıcılar, token alım-satım süreçlerini iZUMi üzerinden gerçekleştirebilirler. Izumi Finance’in lokal tokeni olan IZI, şu anda %15 civarında düşüş gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin, Büyük Şirketlerden Yüklüce Yatırım Aldı! 2

DefiLlama datalarına nazaran, başkan DeFi projeleri ortasında Aave, Curve, Uniswap, MakerDAO ve Compound yer alıyor. Bu projelerin TVL’leri, milyarlarca dolar düzeyinde ve DeFi ekosistemi için kıymetli bir yere sahip. Bilhassa Uniswap, 6 milyar doların üzerinde TVL ile en büyük DEX platformu olmaya devam ediyor. Ek olarak, MakerDAO, 4 milyar doların üzerinde TVL’ye sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap