Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler”

Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler”

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler”

İki meme coin, yakın zamanda çeşitli ortaklıkların haberini verdi. Shiba Inu’dan ilham alan kripto para birimi Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu. Öte yandan geçen yıl hizmete giren Napoli merkezli restorant, ödeme yöntemine yalnızca SHIB’i eklemekle kalmadı, aynı zamanda tüm işletmesini Shiba Inu ile ilgili konseptleri içerecek şekilde yeniden markalaştırdı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Meme coin TSG Hoffenheim ile ortak oluyor

Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak kulüp, Baby Doge ekibiyle birlikte, bir non fungible token (NFT) koleksiyonu geliştirmek için çalışacak. Tüm iç saha maçlarında saha çevresindeki LED panolarda Dogecoin klonunun reklamı yapılacak. Hoffenheim ve Baby Doge da ortak markalı içerik oluşturacak. BabyDoge, şu anda 0,000000003851 dolardan işlem görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler” 1

Baby Doge LLC’nin proje yöneticisi Mike Watson, Hoffenheim’ı “ileriye dönük” ve “teknoloji odaklı” bir kulüp olarak tanımladı. Ortaklığın, Almanya’nın en iyi profesyonel futbol bölümü olan Bundesliga’nın bir parçası olacağından, projenin Avrupa Birliği içindeki varlığını genişleteceğini söylüyor. 1945 yılında kurulan Hoffenheim, 2017-2018 sezonunda Bundesliga’da üçüncülük elde ederek ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı elde etti.

SHIB, Welly’s ile iş birliği yapıyor

Welly’s isimli İtalyan restorantı, logosunu SHIB maskotunu içerecek şekilde yeniden markalaştırdı ve böylece birçok meraklının restoranı “SHIB Markalı Gıda Zinciri” olarak tanımlamasını sağladı. Meraklıların artık SHIB kullanarak en sevdikleri burger için ödeme yapabilecekleri gerçeğinin yanı sıra, gelişmenin kripto para biriminin yaygın olarak benimsenmesini daha da artıracağı ve fiyatında bir artış yaşanmasına yol açacağı düşünülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Göğüs Coin’den Büyük Ortaklık! “Ralli Yapabilirler” 2

Welly’s’in İtalya’daki McDonald’s ve Burger King gibi popüler markalara karşı büyük bir rakip olarak görüldüğünü belirtmekte fayda var. Restoran, günlük olarak sandviç satın alan kripto dışı kullanıcılar da dahil olmak üzere önemli sayıda kullanıcıya sahiptir. SHIB, yazım sırasında 0.00002117 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap