Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Bu hafta, AscendEX borsasının Marvelous NFT Token (MNFT) listesinden, Velas Network ve SpaceChain ortaklığına kadar birçok önemli gelişme bulunuyor. İşte 16 altcoin ve haftanın özeti…

Bu 16 altcoin projesi büyük haberleri duyurdu

Singapur merkezli kripto borsası devi Crypto.com, düşük sermayeli Ethereum tabanlı IDEX’i (IDEX) listeliyor. Duyuruya göre borsa, şirketin uygulamasında işlem yapmak için daha önce AuroraDAO olan IDEX’i (IDEX) kullanacak.

İspanya’nın önde gelen Bitcoin ödeme platformlarından biri olan Bitnovo, 2022’de 100 kripto para ATM’si kurmak için Avrupa’nın lider elektronik bileşen tedarikçisi Eurocoin ile ortaklık kurdu. Henüz kurulmamış ATM’lerde, Bitcoin dışında, Ethereum (ETH), Tether (USDT) ve Monero’ya (XMR) erişilebilecek.

SEC ve Ripple dava süreci Şubat sonuna kadar uzatıldı. ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn, SEC ile Ripple arasındaki davada keşif son tarihini 28 Şubat’a ertelemek için bir önerge verdi. Sekiz uzman tanık, seyahat kısıtlamaları ve kişisel sorunlar nedeniyle henüz ifade vermedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler! 1

Input Output Hong Kong CEO’su, Cardano ağının ilerlemesinden memnun olduğunu açıkladı. Altcoin, birkaç önemli gelişimsel dönüm noktasına ulaştı ve PoS Blockchain’leri için standardı belirledi. Charles Hoskinson, Cardano ile ilgili zorluklara rağmen ilerleme kaydettiklerini paylaşıyor.

Stablecoin devi Tether (USDT), üç Ethereum adresinde bulunan 150 milyon dolar değerinde USDT’yi dondurdu. Şirket, 18 Kasım 2017 tarihinden bu yana kara para aklama ve yasadışı eylemlerle ilgili cüzdanları kara listeye ekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler! 2

Risk yönetimli çözümlere öncelik veren bir varlık izleme DeFi protokolü olan Tranchess, BSC doğrulayıcısı (validator) olarak bir BNB fonu başlattığını ve protokolü tamamen token emisyonundan elde edilen gelirden uzaklaştırdığını duyurdu. Daha önce Tranchess, Three Arrows Capital ve Spartan Group liderliğindeki 1,5 milyon dolarlık bir turu tamamladı.

AscendEX, 14 Ocak saat 17:30 UTC’den itibaren AscendEX’te MNFT/USDT ticaret çifti altında Marvelous NFT Token’i (MNFT) listeleyeceğini duyurdu. Marvelous NFT, bir Blockchain oyun geliştirme şirketi Bad Days’in lisansı sahibidir.

OKEx, stablecoin odaklı staking hizmetlerini başlattı. Duyuruya göre UST DeFi staking ve USDC staking hizmetleri 14 Ocak itibariyle devreye alınıyor.

Ethereum tabanlı metaverse Sandbox’ta yeni bir mahalle olan “Mega City” çevresinde yeni bir LAND satışı başlıyor. Bu teklif için açık artırmalara OpenSea platformundan erişilebilir.

IOTA Vakfı, Avrupa Blockchain Hizmetleri Altyapısını (EBSI) oluşturmak için tercih edilen bir platform haline geliyor. 13 Ocak Perşembe günü IOTA, AB Blockchain’in ticari öncesi tedarik sürecinin 2. Aşaması için seçildiğini duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler! 3

DeFi Alliance, önemli kripto kurucularıyla işbirliği yaparak merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) oluşturdu. Altcoin projesi, önümüzdeki aylarda organizasyon yapısı ve yönetimi hakkında ek ayrıntılar içeren bir teknik inceleme yayınlayacağını söyledi.

Velas Network AG, daha iyi güvenlik ve ölçeklenebilirlik ve piyasanın potansiyelinden yararlanmak için SpaceChain ile ortalık kuruyor. Velas’a göre, ortaklık yeni pazarları ve kullanım durumlarını keşfetmek için olumlu bir adım olacak.

Near Protocol (NEAR), DeFi ekosistem sürümüne yaklaşırken başarılı bir finansman turunu daha tamamladı. Duyuru, NEAR fiyatını yeni tarihi zirvelere gönderdi. Kriptokoin.com olarak aktardığımız duyurunun ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 16 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap