Bu 15 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Bu 15 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 15 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

Fed’in faiz artırımı açıklaması Bitcoin fiyatını kısa süreliğine 43 dolar altına düşürdü. Lider kripto para birimi ek bir düzeltmeyle 42 dolar bölgesini savunmaya çalışıyor. Bu arada, bazı altcoin projelerinin ağ aktivitelerinde rekor kırdığını görüyoruz. 15 altcoin’den dev gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu 15 altcoin projesinden önemli haberler var

  • Floki Inu’nun (FLOKI) otomotiv devi Stellantis NV’nin sahibi olduğu Alfa Romeo Formula 1 ekibiyle ortak olacağına dair söylentiler sosyal medyada yankı buluyor. Twitter’dan Decalspotters haber ajansı, anlaşmanın ardından yeni Alfa Romeo F1 otomobilinin arka kanadında FLOKI logolarının görülebildiğini söyledi.
  • On-chain dedektifi WhaleStats, en büyük 1.000 Ethereum (ETH) balinasının 2 milyar dolar değerine Shiba Inu (SHIB) aldığını bildirdi.
  • Sumoverse, Decentraland’deki Sumotex Land’de ilk cinsiyet öğrenme partisini düzenleyecek. Andrey ve Oxana’nın bebeği için cinsiyet öğrenme partisi 20 Şubat Pazar, 14:00 – 20:00 (GMT) arasında düzenlenecek.
  • 1inch Network, DEX’lerde işlem gören kriptolar için veri çıkarmak üzere bir spot fiyat toplayıcı başlattı. Bu araç, likidite ağırlıklı ortalama token spot fiyatları sağlıyor.
  • Twitter artık kullanıcıların mobil bahşiş seçeneği olarak Ethereum adresleri eklemesine izin veriyor. Yeni özellik, popüler sosyal medya platformu ile kripto para birimi arasındaki derinleşen bağlantıyı temsil ediyor.

  • Castle Island Ventures, Web 3.0 yatırımları için 250 milyon dolarlık yeni fon duyurdu. Fon, önümüzdeki aylarda açıklanacak olan ilk anlaşmasının ön şartlarını şimdiden imzaladı.
  • Monero’da (XMR), madencilik havuzu MineXMR kısa süre önce tüm ağdaki bilgi işlem kapasitesinin %40’ından fazlasını devraldı. %51 saldırısının gerçekleşme ihtimaline karşı endişeler artıyor.
  • AscendEX borsası, bugün SCY/USDT çiftiyle Synchrony token’i (SCY) listeledi.
  • Chainlink (LINK), Chainlink Doğrulanabilir Rastgele İşlev veya VRF, v2’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Geliştiricilere göre rastgele sayı üretecinin yeni, geliştirilmiş versiyonu, v1’e kıyasla işlem ücretlerini %60 oranında azaltabilir.
  • Messari analistleri, 2021 yılının 4. çeyreğinde AVAX, MATIC ve Uniswap’ın performansı hakkında bir rapor yayınladı. Avalanche ağındaki aktif adreslerin sayısının, ağ ortaklıkları ve artan talep nedeniyle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı paylaşıldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap