Bu 14 Altcoin’e Dikkat Edin: Büyük Gelişmeler Var!

Bu 14 Altcoin’e Dikkat Edin: Büyük Gelişmeler Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 14 Altcoin’e Dikkat Edin: Büyük Gelişmeler Var!

Piyasanın yönü ne olursa olsun altcoin projelerinin ortaklık, entegrasyon, topluluk etkinlikleri vb. gelişmeleri yakından takip edilmeli. Bu yazıda, önümüzdeki günlere planlanan entegrasyon, listeleme, mainnet duyurularını ve 14 altcoin projesine dair haftanın gelişmelerini listeleyelim.

İşte 14 altcoin projesinin kritik haberler

Resmi Cardano Twitter hesabı tarafından yayınlanan yakın tarihli bir güncellemeye göre Cardano ağı, üç milyon cüzdanı aşan bir başka önemli dönüm noktasına ulaştı.

https://twitter.com/Cardano/status/1489359487483875329

Avalanche (AVAX) tarafından desteklenen DEX platformu Pangolin, TerraUSD’yi (UST) varsayılan stablecoin yaptı.

https://twitter.com/pangolindex/status/1489441859177181185

 • Manhattan federal yargıcı, Ripple’ın SEC’i, kripto uygulama eylemleri uygulamak dışında düzenledikleri tam kripto para türü hakkında tartışıp tartışamayacağına karar vermekle görevlendirildi.
 • IOTA Vakfı, DLT ve döngüsel ekonomi araştırmaları için Imperial College London’a 1 milyon euro ödül verdi.
 • Ağ kullanıcılarına protokol üzerinde yönetişim denetimi sağlayan Trace Network Labs’ın yönetişim token’i TRACE, Huobi Global’de listeleniyor.
 • TON Blockchain’deki İlk NFT’ler yakında yayınlanıyor. Şimdilik tam olarak 10.000 adet NFT oluşturulacağı ve Tonkeeper mobil cüzdanında saklanabileceği paylaşıldı.
 • The SandBox (SAND), premium NFT’leri içeren EverDreamSoft’un yanındaki platformunda özel “Premium LAND” arazilerinin halka açık satışını başlattığını duyurdu.
 • Cardano (ADA) tabanlı Meld adlı yeni bir DeFi protokolü, yalnızca üç gün içinde 100 milyon MELD’i stake etmeyi başardı.

https://twitter.com/MELD_labs/status/1489319812367097858

 • Solana köprüsünün arkasındaki ekip, 3 Şubat’ta çalınan 120 bin ETH’nin tamamen geri yüklendiğini iddia etti. Wormhole Bridge, 320 milyon dolarlık hacklemenin ardından tüm fonların geri yüklendiğini iddia eden geliştiricilerle destekleniyor.

https://twitter.com/wormholecrypto/status/1489232008521859079

 • Stacks kurucusu Muneeb Ali ve Princeton Bilgisayar Bilimi Profesörü JP Singh, Web3 ekosistemi için bir yerleşim katmanı olarak Bitcoin (BTC) kullanımını ilerletmek için tasarlanmış bir platform tanıttı.

 • Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası, DeFi Technologies’in bir yan kuruluşu olan Valour’dan Solana (SOL) tarafından desteklenen borsada işlem gören bir ürünü (ETP) listeliyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız gelişmenin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

 • Onomy’nin karma DEX ve Forex piyasası Harmony üzerinde yayınlanacak. Entegrasyon tamamlandığında, Harmony topluluğu, Twitter’da protokolü duyurduğu ONEX olarak adlandırılan, Onomy’nin yaklaşmakta olan hibrit DEX’ine yerel olarak erişebilecek.

https://twitter.com/OnomyProtocol/status/1488929050471149578

 • Sosyal medya platformu StockTwits, kripto ticareti hizmetini başlatmak için FTX ile ortaklık kuruyor.
 • Primex Finance platformunun arkasındaki ekip tarafından yapılan basın açıklamasına göre, başlangıç finansman turu başarıyla tamamlandı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap