Bu 12 Altcoin Dev Haberler Duyurdu: Fiyatlar Zıpladı!

Bu 12 Altcoin Dev Haberler Duyurdu: Fiyatlar Zıpladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 12 Altcoin Dev Haberler Duyurdu: Fiyatlar Zıpladı!

Bugün, Bitcoin ve çoğu büyük hacimli altcoin projesi son 24 saate ortalama %5 değer kazandı. Piyasa genelindeki toparlanma birkaç büyük duyuruyla desteklenirken, bu yazıda 12 altcoin’e dair dev gelişmeleri listeleyelim. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz haberleri aktarıyoruz…

12 altcoin projesi dev haberleri duyurdu

 • Bugün, Curve Finance (CRV), Ethereum dApp’lerinin Polkadot üzerinde kolaylıkla dağıtılmasına izin veren Moonbeam’de piyasaya sürüldü. İşlemler için Moonbeam platformunu ziyaret edebilirsiniz.
 • Altı aylık araştırma ve geliştirme sürecinden ve LIP-73’ün onaylanmasından sonra Livepeer Network, Arbitrum’a geçişi tamamladı. Tüm moderatörlerin hisselerini 21 Şubat’a kadar Arbitrum’a devretmeleri öneriliyor.
 • 100 milyon kullanıcılı Hint sosyal ağı (Indian social network), bu haftaki mainnet sürümüne hazırlık olarak Aralık 2021’de 500 özel topluluk üyesine GARI token’in bir beta testnet ağını başarıyla dağıttı. Ayrıca platform, Solana Blockchain aracılığıyla entegrasyonu yoluyla yenilikçi hedeflerini duyurdu.
 • Gnosis (GNO), CoW Protocol olarak yeniden markalaşıyor. Ayrıca, vCOW airdrop’undan sonra GNO belirgin bir yükseliş trendi başlattı. 14 Şubat’ta Gnosis Blockchain’in yükseliş ivmesine başlamasıyla birlikte GNO fiyatı 351 dolarlık günlük en yüksek seviyesini kaydetti.
 • LABEL vakfının ana şirketi, Web 3.0 çağında içerik endüstrisine öncülük edecek LABEL Foundation Altyapısının geliştirilmesi için eBest Investments ve Groom Investments’tan 2 milyon dolarlık finansmanı sağladı.
 • İklim alanında tanınmış bir şirket olan Crypto Carbon Ratings Institute (CCRI), bir araştırma raporunda, karbon verimliliği bakımından Avalanche Blockchain’in Bitcoin ve Ethereum’dan daha verimli olduğunu ortaya koydu.
BTC Piyasası: Bu 12 Altcoin Dev Haberler Duyurdu: Fiyatlar Zıpladı! 1
 • Samsung’un 837 New York City deneyim merkezi, metaverse görevleri, NFT ödülleri, ürün tanıtım etkinlikleri ve canlı performanslar içeren bir konum eklediğinden, Decentraland (MANA) fiyatı %7’in üzerinde artış kaydetti.
 • PoS Blockchain devi Cardano’nun TVL değeri geçen aya göre yaklaşık %6,000 arttı. Diğer yandan Cardano, Aralık ayında Veritree airdrop’una katılan Cardano kullanıcılarının artık Veritree token’lerini (TREES) kullanabileceklerini duyurdu.
 • Mevcut piyasanın büyük dalgalanmalarla sarsılmasıyla birlikte, Smooth Love Potion (SLP) için kısa vadeli yatırımcıların sayısı son zamanlarda artış gösteriyor. Ayrıca, SLP tutan cüzdanların sayısı geçen aya göre %145 arttı.
 • Saitama projesi tarafından yayınlanan bir basın açıklamasında, UFC dövüşçüsü Islam Makhachev’nin SAITAMA kriptosunun marka elçisi olacağı duyuruldu.
 • Unite Finance, oyunlaştırmayı DeFi altcoin projesi Harmony (ONE) ekosistemine getiriyor ve UNITE stablecoin’i tanıttı.
 • Shibburn Twitter hesabı, son 24 saat içinde 306,1 milyon SHIB token’in dolaşımdan kalıcı olarak çıkarılmak üzere “inferno” cüzdanlarına gönderildiğini duyurdu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap