Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar!

Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar!

Geçen hafta merkezi olmayan finans (DeFi) alanında birkaç ilginç güncelleme gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak okurlarımızı bilgilendirmek için geçen haftanın en iyi DeFi altcoin güncellemelerinden bazılarını derledik.

Haftanın DeFi altcoin güncellemeleri

1. LUNA Şimdi Planet Finance’te. DeFi’yi kitlelere ulaştırmaya odaklanmasıyla bilinen halka açık bir blockchain protokolü olan Terra’nın yerel tokeni LUNA, resmi olarak Planet Finance’te.

BTC Piyasası: Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar! 1

2. EverRise, Chainlink Fiyat Beslemelerini Entegre Ediyor. Çok zincirli DeFi güvenlik platformu EverRise, Chainlink ile stratejik bir ortaklığın ayrıntılarını açıkladı. Ortaklığa göre EverRise, Chainlink’in güvenilir, güvenli ve doğru fiyat beslemelerine erişebilecek.

3. HyperJump ile Clover Finans Ortaklığı. Fantom ve BSC tabanlı kazan-kazan ve farm to earn DEX platformu HyperJump, Clover Finance ile stratejik olarak ortaklık kurdu.

4. Platypus ile OpenOcean Ortaklığı. Geçen hafta, DeFi ve CeFi toplayıcı platform OpenOcean, Platypus ile stratejik bir ortaklığa girdi. Platypus, AVAX tabanlı bir AMM dapp’dir. Bu nedenle ortaklık, Avalanche’ta daha fazla stablecoin likiditesini kolaylaştıracak.

BTC Piyasası: Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar! 2

5. Polkamarkets Labs Çok Zincirli Pazar Protokolünü Başlattı. Öte yandan, Polkamarket Labs kısa süre önce çok zincirli tahmin piyasa protokolünü başlattı. Ayrıca, çok zincirli enstrüman hem Moonriver hem de Moonbeam’in bir kombinasyonudur.  

6. Moonbeam Şimdi Beefy Finance’de. Polkadot en kolay rampa, Moonbeam artık Beefy Finance ekosisteminin bir parçası. Ayrıca, Moonbeam popüler olarak Polkadot’taki güçlü ETH uyumlu akıllı sözleşme olarak bilinir.

7. Lover Finance ve OpenOcean Ortaklığı. DeFi ve CeFi toplayıcı platform OpenOcean, Clover Finance ile stratejik bir ortaklığa girdi. Bu nedenle, ortaklık OpneOcean’a Clover çok zincirli cüzdana erişim sağlayacak.

BTC Piyasası: Bu 10 DeFi Altcoin’ine Dikkat: Dev Duyurular Yaptılar! 3

8. DAFI Protokolü dBridge Lansmanı. Programlanabilir ödül platformu DAFI protokolü, dBridge’in stratejik lansmanını duyurdu. Bu nedenle, lansman, DAFI sahiplerinin Ethereum ve Binance Chain arasında sorunsuz bir şekilde hareket edebilecekleri DAFI tokenlerinin birlikte çalışabilirliğini kolaylaştıracak.

9. MP4 NFT Formatı Şimdi Coin98’de. Ayrıca Coin98, NFT MP4 sürümlerini destekleyerek NFT alanına yeni bir dokunuş getiriyor. Bu, kullanıcıların artık MP4 NFT sürümlerini Coin98’de gönderebileceği, alabileceği ve saklayabileceği anlamına gelir.

10. Algorand Bloktopia Metaverse’e Katılıyor. Son olarak, Bloktopia Metaverse’e yeni eklemeler yapıldı. Bu nedenle, bu sefer, Proo-of-Stake (PoS) blockchain protokolü Algorand, Blocktopia metaverse’de mağaza açtı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap