Bu 10 DeFi Altcoin’i Büyük Gelişmelerle Geldi: İşte Ayrıntılı Liste!

Bu 10 DeFi Altcoin’i Büyük Gelişmelerle Geldi: İşte Ayrıntılı Liste!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 10 DeFi Altcoin’i Büyük Gelişmelerle Geldi: İşte Ayrıntılı Liste!

DeFi altcoin piyasası son yılların en çok gelişen Blockchain sektörlerinden biri. Bu nedenle, en son güncelleme, ortaklık ve entegrasyon haberlerini yakından takip etmek gerekiyor.

İşte 10 DeFi altcoin projesinden haftanın gelişmeleri

NFT alan adı (domain) sağlayıcısı olan Unstoppable Domain, kısa süre önce platformuna yeni bir özellik ekledi. Duyuruya göre, yeni özellik “ Humanity Check ” kolay giriş yapmayı kolaylaştıracak.

Popüler algoritmik stablecoin Terra USD (UST) şimdi Polygon’da yayında. Ek olarak, bu liste fiattan kriptoya ağ geçidi platformu Transak aracılığıyla mümkün hale getirildi. Ayrıca, kullanıcıların artık Transak kullanarak Polygon üzerinden UST satın alabilecekleri anlamına geliyor.

DeFi protokolleri için entegre bir platform olan dForce, Polygon’da DeFi protokollerini başlatma planlarını duyurdu. Bu nedenle, dForce genişleme planlarıyla entegre şekilde ilerliyorlar

Polkastarter tarafından desteklenen Blockchain oyun platformu Polkastarter oyun loncası, yakın zamanda Real Fevr ile stratejik bir ortaklık kurdu. Ek olarak, ortaklığın bir parçası olarak her iki platform da FEVR Battle Arena için resmi Alpha testi 2.0’ı bekliyor.

https://twitter.com/PolkastarterGG/status/1505230780305494021

Açık kaynaklı, gözetimsiz likidite protokolü Aave, kısa süre önce V3 protokolünü başlattı. Duyuruya göre, Aave V3 protokolü şu anda Aave protokolünün en güncel versiyonu.

https://twitter.com/AaveAave/status/1504137636105043971

Zebec, Chainlink price feed’lerinin desteğini alıyor. Chainlink price feed, Zebec’in otomatik dolar maliyeti ortalama özelliği için güvenlik sağlamaya yardımcı olacak.

Transak, OneRare ile ortaklık kurdu. OneRare, dünyanın ilk yiyecek metaverse oyunudur. Bu nedenle ortaklık, OneRare yerel token’i ORARE içeren işlemleri kolaylaştırmaya yardımcı olacak.

DeFi platformu Timeswap, artık Polygon Blockchain’de. TimeswapLabs, şimdiye kadarki ilk oracle’sız para piyasası protokolü. Ek olarak, kullanıcılara hem izinsiz hem de tasfiyesiz krediler sunmaktadır.

https://twitter.com/0xPolygon/status/1504731345448488962

AllianceBlock teknolojisi artık VISIV’de. Ortaklık, elektronik müzik sektöründeki yeniliği artırmaya stratejik olarak yardımcı olacak. Ortaklık sayesinde, metaverse, Blockchain oyunları vb. gibi web 3.0 özelliklerinde daha fazla çalışma bekleniyor

Solana merkezli borç verme ve borç alma protokolü Jet, JetDAO ve Jet yönetişim lansmanının ayrıntılarını yayınladı. Ayrıca, protokolün başlatılması, protokolün yönetişim ve karar verme sürecinde JET token sahiplerinin listelendiğini gösteriyor.

https://twitter.com/JetProtocol/status/1504112263598419969

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, günün en önemli altcoin haberlerine göz atmayı unutmayın.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap