Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Paydaşlık, Listeleme ve Daha Fazlası…

Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Paydaşlık, Listeleme ve Daha Fazlası…

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Paydaşlık, Listeleme ve Daha Fazlası…

Lider kriptonun 40 bin dolar uçurumuna yaklaştığı yeni bir hafta sonundan önümüzdeki günlere zamanlanmış en kritik ortaklık, listeleme ve entegrasyon haberlerini listeleyelim. Altcoin projelerinden son gelişmeleri Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu 10 altcoin projesinden önemli haberler var

  • Avustralya merkezli Blockchain freelancer platformu LaborX, Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak ekleyeceğini duyurdu. Uygulamanın önümüzdeki hafta içinde tamamlanacağı söyleniyor. Tüm teknik gereksinimler tamamlandıktan ve SHIB, LaborX’in bir parçası olduğunda, SHIB üzerinden ödeme yapılabilecek.
  • Baby DogeCoin (BabyDoge), 1 milyon cüzdanı takipçiyi aşanlar kulübüne katıldı ve Twitter’da en çok takip edilen 11. kripto para birimi oldu.
  • Algorand (ALGO), Applied Blockchain’e Algorand ile Ethereum’u bağlayacak güvenilir bir köprü olan London Bridge’i geliştirmek için fon sağladı. Şirket, London Bridge’i güvenli, düşük maliyetli ve kullanımı kolay bir birlikte çalışabilirlik çözümü yapmak için Algorand ile çalışacak.
  • Warwick, Rhode Island’da bir kamu üniversitesi olan CCRI, yakın tarihli bir araştırma raporunda, Polkadot’un Ethereum, Solana, Bitcoin ve diğer üst düzey kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında en az elektrik tüketimine sahip olduğunu ortaya koydu.
BTC Piyasası: Bu 10 Altcoin’e Dikkat: İşte Paydaşlık, Listeleme ve Daha Fazlası… 1
  • iZUMi Finance veiZi NFT’leri ile DAO’ya geçiyor. Ekip tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, merakla beklenen DAO, sonunda “yield faming” segmentinde yenilikler getirmeye hazır.
  • Avalanche (AVAX) tabanlı yeni nesil bir kripto para borsası olan Dexalot, stratejik finansman turunda 7 milyon dolar topladı. Dexalot borsası ekibi tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, stratejik finansman turu en iyi VC’ler ile başarıyla sonuçlandı.
  • The Graph (GRT) destekçileri, Dapp üreticilerine hiba sağlamak için 205 milyon dolarlık ekosistem fonu başlattı. 205 milyon dolarlık fon Multicoin Capital, Reciprocal Ventures, gumi Cryptos Capital, NGC Ventures, CoinDesk’in ana şirketi Digital Currency Group ve HashKey tarafından açıklandı.
  • Kripto para borsası Huobi Global, 17 Şubat itibariyle GAMEE (GMEE), SuperRare (RARE) ve Symbiosis Finance (SIS) projelerini listelediğini duyurdu. İşlemler bugün saat 17:00 başladı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap