BtcTurk Türk Lirası İşlemlerinden Ücret Kesmeyecek

BtcTurk Türk Lirası İşlemlerinden Ücret Kesmeyecek

Paylaş
BtcTurk Türk Lirası İşlemlerinden Ücret Kesmeyecek

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından BtcTurk kullanıcıları sevindirecek bir açıklama yaptı. BtcTurk tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar iki hafta boyunca Türk Lirası işlemlerine komisyon ödemeyecekler.

Koronavirüse Karşı

Son 24 saat içerisinde 20 milyon dolarlık hacim yakalayan BtcTurk şu anda Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri. BtcTurk’ün 650 binden fazla kullanıcısı, borsanın anlaşmalı olduğu bankaları kullanarak kolayca işlem yapabiliyorlar.

BtcTurk yetkilileri bu kullanıcılara önümüzdeki iki hafta boyunca yeni bir kolaylık daha sunacak. BtcTurk ekibi, ülkemizdeki Covid-19 vakalarının sayısı hızla artarken Türk Lirası ile yapılan işlemlerden 2 hafta boyunca işlem ücreti alınmayacağını açıkladı. Şirketin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama şu şekilde:

“Tüm dünyada etkili olan Corona virüs salgını nedeniyle piyasalar da dalgalı günlerden geçiyor. Bu süreçte BtcTurk olarak bankalara Türk Lirası çekme işlem ücretlerini 2 hafta süreyle kaldırıyoruz.”

BtcTurk’ün bu duyurusu yalnızca Bitcoin ve kripto para çekim işlemlerini kapsamıyor. Şirketin açıklamasına göre kullanıcılar banka üzerinden yapacakları Türk Lirası çekme işlemlerinde de herhangi bir hizmet bedeli ödemeyecekler.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap