BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı!

BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı!

Metaverse coin oyunları, birçok projenin inanılmaz fiyat artışları gördüğü 2021’in 4. çeyreğinde ana akım makamına ulaştı. Son ayı piyasasında bile, oyna-kazan platformlarının tokenları çift haneli büyüme ile yeşilde kalmayı başarıyor. Bu makalede, BTC, SHIB ve DOGE sessizliğini korurken pik yapan 3 metaverse projesini listeleyelim.

Günün en çok değerlenen 3 metaverse coin oyunu

Üçüncü sıradaki RaceFi (RACEFI), arabalar, garajlar, benzin istasyonları ve yarış pistleri içeren Solana tabanlı yarış oyunu. Oyuncular RaceFi ekosistemine katılabilir ve gerçek dünya değerinde ödüller kazanabilir. RaceFi, kripto piyasasının düşüşü nedeniyle Aralık ayında piyasaya sürülmesinden bu yana aşağı yönlü hareket ediyor. Bununla birlikte, son yükseliş momentumu, dip fiyatlardaki talep patlaması anlamına gelebilir. RACEFI, 25 Ocak’ta durgun piyasa genelinden %29 yükselişe ayrıldı. Mevcut seviyelerde 0.1481 dolardan işlem görüyor ve dünkü kazanımın bir kısmını iade etti.

BTC Piyasası: BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı! 1

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listede ikinci sırada, 25 Ocak’ta %33 değerlenen Treasure.lol (MAGIC) yer alıyor. Karşılaştırma için aynı süreçte BTC, DOGE ve SHIB en fazla %15’e yaklaşabildi. Kasım 2021’de piyasaya sürülen Treasure.lol, DAO’ları tarafından yönetilen metaverse köprü dünyası. Metaverse coin projesi, yönetişim, NFT, GameFi ve DeFi gibi en son trendlerini entegre ederek büyüyen metaverse ağını platformları aracılığıyla birbirine bağlamak istiyor. Son fiyat hareketlerinde MAGIC’in satış baskısı altında kalmadığı görülüyor. Metaverse coin 26 Ocak’ta son 24 saatlik kazanıcını %25’ın üzerinde tutuyor. 3.30 dolardan işlem gören MAGIC’in ATH fiyatı 5.31 dolar.

BTC Piyasası: BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı! 2

Günün patlaması Legend of Fantasy War (LFW), %35’ün üzerindeki kazanımını düzeltmeden kaçınarak %28’in üzerinde tutuyor. Ekim 2021’de piyasaya süren LFW token, Unity oyun motoruyla Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş 3D RPG oyunudur. Oyun, kahraman ordularını oluşturan ve karakterler becerilerini kullanarak mücadele veren oyuncuların etrafında döner. LFW için ilginç olan istikrarlı yükselişi. Ancak, 79.12 dolar ATH’sinin %99.50 altın işlem gördüğünü belirmek gerekiyor.

BTC Piyasası: BTC, SHIB, DOGE Bakakaldı: Bu 3 Metaverse Coin Patladı! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap