BSC Balinaları Bu Göğüs Coin’e Aç: Süratle Stokluyorlar!

BSC Balinaları Bu Göğüs Coin’e Aç: Süratle Stokluyorlar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BSC Balinaları Bu Göğüs Coin’e Aç: Süratle Stokluyorlar!

En büyük 100 BSC balinası hakkında veri sağlayan WhaleStats bölümü tarafından bildirildiği üzere, şu anda meme coin projesi Dogecoin (DOGE), Binance Chain tabanlı kripto paralara sahip en büyük yatırımcı grubunun en büyük 10 kripto holdingi listesinde yer alıyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Aç BSC balinaları, meme coin projesini stokluyor

WhaleStats balina izleme platformu tarafından paylaşılan veriler, son 24 saat içindeki hareketleri dikkate alındığında, en büyük 100 BSC balinasının DOGE’nin cüzdanlarında kesinlikle olmasını istedikleri varlıklardan biri olduğuna inandığını gösteriyor. CoinMarketCap’te piyasa değerine göre 13. Sırada bulunan meme coin, yazının yazıldığı sıralarda, 0,1195 dolardan işlem görüyordu. DOGE, 10 ay önce görmüş olduğu 0,7376 dolar’lık ATH’ından yaklaşık %84 aşağıda bulunuyor.

Bu Blockchain’de çalışan meme coin projesi Dogecoin dahil olmak üzere çeşitli BSC tabanlı token’lere yatırım yapan bu balinalar, artık portföylerinde toplam 35.159.166 dolar değerinde orijinal meme kripto para birimine (bunların %3,3’ü) sahip. Bu, mevcut DOGE fiyatına göre 291.030.137 DOGE’ye eşdeğer.

Yukarıda bahsedilen BSC tabanlı tooken, orijinal Dogecoin tokeni ile Binance tarafından bire bir wraped DOGE. Şu anda, bu BNB paketli DOGE, Binance Chain balinalarının sahip olduğu ilk 10 varlık listesinde altıncı sırada yer alıyor. Diğer popüler token’lerin yanı sıra, portföyleri Polygon (MATIC) (itibari değer olarak %4,86 veya 51.774.096 dolar), Polkadot (DOT) (32.655.997 dolar değerinde %3,06), Tron (TRX), Bitcoin BEP2 (BTCB), Avalanche (AVAX) ve daha fazlasını içeriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: BSC Balinaları Bu Göğüs Coin’e Aç: Süratle Stokluyorlar! 1

Kim kripto balinası olarak kabul edilebilir

WhaleStats, kripto borsaları veya şirketleri tarafından işletilen cüzdanlarla ilgili verileri kapattıktan sonra BNB Blockchain’deki en büyük 100 cüzdan hakkında veri sağlıyor. Bu cüzdanlar, büyük miktarda kripto paraya sahip olan ve piyasadaki kripto fiyatlarını manipüle edebileceklerine inanılan yatırımcılar olan “balinalara” ait.

Yukarıda bahsedilen 100 cüzdan, kabaca 2.144.094.208 dolar değerinde BSC tabanlı token’lere sahip. Ayrıca ortalama 701 BNB, 466 token ve 1 NFT’leri bulunuyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap