Brendan Blumer: “Bitcoin, Altının Yerini Alacak”

Brendan Blumer: “Bitcoin, Altının Yerini Alacak”

Paylaş
Brendan Blumer: “Bitcoin, Altının Yerini Alacak”

Black One şirketinin CEO’su, aynı zamanda EOS projesinin de destekçisi olan Brendan Blumer, Bitcoin ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu. Sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Bitcoin’in hiçbir zaman ölçeklenemeyeceğini vurguladı. Aynı zamanda böyle bir şeye hiç lüzum olmadığını da belirterek Bitcoin’in, 20 sene sonra altının tahtına oturacağını ifade etti.

Blumer Twitter üzerinden yaptığı açıklamanın devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Oldukça uzun bir zamandır Bitcoin’de ölçeklenme ve bunun sonucunda neler olacağı hep tartışıldı ve konuşuldu. Benim fikrime göre böyle bir şey olmayacak ve buna ihtiyaç duyulmayacak. Önümüzdeki 200 senelik periyotta Bitcoin’in altının yerini alacağını tahmin ediyorum. 2040 senesine kadar en çok tercih edilen emtia Bitcoin olacak.” açıklamasında bulundu.

Bitcoin’in ölçeklenmeye hiç ihtiyacı olmadığını vurgulayan Blumer, takipçileri arasından özellikle Bitcoin yatırımcıları tarafından bu açıklamaları memnuniyetle karşılandı. Başarılı CEO, Bitcoin’in her geçen gün değer kazanacağını, likiditelerin artacağını ve insanların Bitcoin ile daha çok içli dışlı olacağını da sözlerine ekledi.

Bitcoin’in geleceğin altını olma konusundaki açıklamaları ise daha önceden de birçok kişi tarafından dillendirilmişti. Bitcoin’in boğası ve önemli yatırımcılarından olan Mike Novogratz’da daha önceleri benzer açıklamalarda bulunmuştu. Novogratz yapmış olduğu açıklamada, geleceğin altınının Bitcoin olacağını öne sürmüştü. Bugün geldiğimiz noktaya baktığımız zaman yapılan bu açıklamaların hiç de yersiz olmadığını anlayabiliriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap