Borusan Cat, Metaverse ve NFT Dalına Giriş Yaptı

Borusan Cat, Metaverse ve NFT Dalına Giriş Yaptı

Paylaş
BTC Piyasası: Borusan Cat, Metaverse ve NFT Dalına Giriş Yaptı

Büyük iş makineleri üreticisi Borusan Cat, metaverse ve NFT sektörüne adım attığını duyurdu. Şirket, Decentraland’da sanal bir mağaza açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, NFT ve metaverse evrenine giriş yaptı. Decentraland metaverse platformunda sanal bir mağaza açan firma, bu hamleyle iş makineleri ve güç sistemleri sektöründe ilke imza attı.

Borusan Cat’in metaverse mağazası Decentraland’da “-56, -103” numaralı parselde ziyarete açıldı. Ziyaretçiler, bu mağazaya giderek Borusan Cat’in geliştirdiği ürünleri dijital ortamda görebilir.

Borusan Cat, Her Ay Bir Müşteriye NFT Hediye Ediyor

BTC Piyasası: Borusan Cat, Metaverse ve NFT Dalına Giriş Yaptı 1

Borusan CAT’in ilk NFT’si, Borusan CAT Boom 360 isimli mobil uygulamayı, ikinci NFT online yedek parça satış platformu parts.cat.com’u ve üçüncü NFT ise yapay zeka ile arızayı tespit eden Müneccim uygulamasını temsil ediyor. Her ay şanslı bir müşteriye NFT hediye ediliyor. İlk iki NFT sahipleri ile buluştu.

Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, iş makineleri ve güç sistemleri sektörlerinde ilk NFT üretimi ve metaverse de ilk mağazalarını açtıklarını belirterek şunları söyledi:

“Dijital adaptasyon kabiliyeti yüksek, vizyonu teknolojik gelişmelere açık bir kurum olarak NFT üretimi ve blok zincir tabanlı metaverse ekosistemi Decentraland’de açtığımız mağazamız ile iş yapış şekillerini radikal bir şekilde değiştirecek blok zincir teknolojisine giriş yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörüne teknoloji alanında liderlik eden kurum olarak sürekli inovasyon anlayışımızı da bir adım öteye taşıyoruz.”

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap