Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı!

Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı!

3 altcoin, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase tarafından yapılan sürpriz bir listelemenin tadını çıkarıyor. Fiyatlar listeleme haberiyle yükseldi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase, Quantstamp (QSP)’da listeleniyor!

Yeni bir tweet’te Coinbase, uygun likidite koşulları karşılandığında üç düşük değerli kripto paranın Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını duyurdu. Quantstamp (QSP), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan finans (DeFi) dahil olmak üzere çeşitli kripto nişlerine hizmet eden bir Blockchain güvenlik protokolüdür. Projenin web sitesinde şu önemli ifadeler yer alıyor:

Quantstamp’ın misyonu, merkezi olmayan interneti güvence altına almak ve bilgisayar korsanlarından 200 milyar doların üzerinde dijital varlık riskini korumaktır. 200’den fazla startup, vakıf ve işletme, yenilikçi ürünlerini güvende tutmak için Quantstamp ile birlikte çalışıyor.

BTC Piyasası: Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı! 1

Bu altcoin, Coinbase dopingiyle patladı!

Coinbase listeleme haberleri başlangıçta Quantstamp fiyatını 0.059 dolardan 0.087 dolara gönderdi. Bazı dalgalı fiyat hareketlerinden sonra, QSP bugün 0.11 dolara kadar yükseldi. Ayrıca Coinbase‘den yeşil ışık alan Render Token (RNDR), grafik işleme ihtiyacı olan kişileri (GPU’lar) boşta olanlarla birleştiriyor. Şirketin web sitesinde açıklandığı gibi,

Sizi yeni dijital rönesansın bir parçası olmaktan alıkoyan şey donanım sınırlamaları olmamalıdır. Render, GPU oluşturmanın gücünü, şirket içi oluşturmanın maliyetinin ve hızının çok altında bir fiyata parmaklarınızın ucuna getiriyor.

BTC Piyasası: Borsa Devi, 3 Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı! 2

Coinbase listeleme haberleri Aventus (AVT)’u da uçurdu!

Render Token başlangıçta %14,3 artışla 3,56 dolardan 4,07 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri 3,22 dolara düştü.  Listede son olarak, avantajları düşük maliyetler, birlikte çalışabilirlik ve kurumsal düzeyde yetenekler içeren katman-2 Ethereum ölçeklendirme çözümü Aventus (AVT) yer alıyor. Proje, gerçek dünyadaki kullanım örnekleriyle ilgili olarak şunları söylüyor:

Ağ, NFT‘ler ve tedarik zinciri koordinatörlerinden müşteri ödül planlarına ve canlı eğlence şirketlerine kadar çeşitli kuruluşların verimli, son derece güvenli ve geleceğe yönelik Blockchain çözümlerini kolayca geliştirmesine ve uygulamasına izin veriyor.

Coinbase haberleri ilk olarak altcoin projesi Aventus’u arka arkaya hamlelerle 3,23 dolardan 4,15 dolara yükseltti, ancak altcoin o zamandan beri düzeltildi. Coinbase, her bir tokenin USD ve USDT ile eşleştirilmiş olarak alınıp satılabileceğini söylüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap