Boğalar Dikkat: Bitcoin’in Bu Anahtar Seviyeye Cevabı Önemli Bir İşaret Olabilir

Boğalar Dikkat: Bitcoin’in Bu Anahtar Seviyeye Cevabı Önemli Bir İşaret Olabilir

Paylaş
Boğalar Dikkat: Bitcoin’in Bu Anahtar Seviyeye Cevabı Önemli Bir İşaret Olabilir

Kriptokoin – Bitcoin’in ve kripto para piyasasının 2020’ye yükselme yönlü bir modla girdiğini görüyoruz. BTC, boğaların bu hafta başında keskin bir satış yapmaya çalıştığı zaman ortaya çıkan 6.800 dolarlık düşük seviyeden sonra yükselişe geçti.

Alıcının bu hareketin arkasındaki muazzam satış baskısını emebilmeyeteneği kesinlikle bir boğa işareti olmasına rağmen, analistler Bitcoin’in şuanda önemli bir direnç seviyesine nasıl tepki verdiğini ve bu hamlenin birsonraki adım için sorun çıkarabileceğini belirtiyor.

Bitcoin, Boğalar Anahtar Direnç Seviyesini Zorlarken Kısa Vadeli Yükselişte Kaldı

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin, dün ayarlanan 7.300 $ günlük düşük seviyelerinden dikkate değer bir tırmanışa işaret eden 7.500 $’lık mevcut fiyatıyla % 3’ün biraz altında işlem görüyor.

Bitcoin’in 6.000 $ ‘lık bölgeye yakın zamanda düşmesinden buyana yükselmeye devam etme yeteneği, boğalar için kesinlikle iyi bir işaretancak kripto para birimi, geçen gün boyunca 7.500 $’ ın üzerine çıkmaya çalıştı.Bu seviye Bitcoin için aşılmaz bir direnç seviyesi durumunda.

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Teddy, attığı bir tweet’te, kripto para biriminin bir kez daha son kazanımlarını geri çekeceğine ve 7.300 $ ‘a düşeceğine inandığını açıkladı.

Bitcoin’in 7.600 $’ı Reddetmesi Başka Bir Büyük BTC Satışına Kıvılcım Olabilir

Bitcoin şu anda bir sonraki kilit direnç seviyesine karşıbastırsa da, 7.200 dolara kadar düşüren bir satışın kıvılcımını kıracak yeterlisatış baskısının olduğu 7,600 dolara ulaşana kadar Bitcoin’in biraz dahayükseğe tırmanması mümkün.

Bir başka popüler kripto analisti olan Livercoin, bu konuda bir tweet’te konuştu ve burada yukarıda belirtilen seviyeleri gösteren bir grafiğe işaret etti.

“Pazar günü göz önüne alındığında ve CME açıldıktan sonra doldurmak için iyi bir boşlukla karşılaşacağız, böyle bir şeyi görmek beni kesinlikle şaşırtmayacak.”

7.000 $’ın altında bir bölgede var olan desteğin Bitcoin’in 6.800 dolara düşmesini durdurmak için yeterli olup olmayacağı belirsizliğini koruyor, ancak BTC’nin mevcut fiyat seviyeleri etrafındaki başka bir reddetmenin, öngörülebilir bir gelecek için kriptonun aralık bırakacağı anlamına geleceği son derece açık. Bitcoin’e dair bir başka yaklaşım için Bitcoin ve Altcoin’ler İçin 68,4 Trilyon Dolarlık Dalga Geliyor! başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap