BNB Ayı Piyasasına Rağmen Değer Kazanıyor

BNB Ayı Piyasasına Rağmen Değer Kazanıyor

Paylaş
BNB Ayı Piyasasına Rağmen Değer Kazanıyor

En çok ilgi gören altcoinlerden olan Binance Coin (BNB), her şeye rağmen değer kazanmaya devam ediyor. 24 Nisan Çarşamba günü kripto para piyasasında yaşanan olağanüstü üşüşe karşın Binance Coin değerini korumuş hatta yükselişe bile geçti. Dün yaşanan düşüşlerden sonra kripto para piyasasından 10 milyar dolar azalma meydana geldi. Panik yatırımcı olarak tabir edilen bu durumların yaşanması, mevcut kötü koşulların daha da çıkmaz bir hal almasına sebep olabiliyor. Kripto para dünyasında her ne kadar etkisini yitirse de hala ayı piyasasının etkisi altında olduğu öngörülüyor.

Piyasalar her ne kadar ayı piyasasının etkisi altında olursa olsun Binance Coin ile beraber birçok altcoin bu olumsuz şartlardan en az bir şekilde etkilenmeyi başarıyor. Çarşamba günü yaşanan hızlı düşüşün ardından BNB 21 dolara kadar gerilemişti. Anca bugün itibariyle toparlanmaya başlayan Binance Coin 22,60 dolara kadar yükselmeyi başardı. Popüler altcoin BNB’ye karşı ilgi her geçen gün katlanarak artıyor. Yatırımcılar artık belli bir dönem adından söz ettiren ancak daha sonra piyasadan silinip giden kripto paralara ilgi göstermiyor. Bu yüzden insanlar, piyasaya oturmuş ve güçlü dijital varlıklara yatırım yapmak istiyor.

BNB’nin bu kadar çok tutulmasında Binance borsasının da çok büyük katkıları var. Borsa üzerinde yapılan etkinliklerde BNB her zaman başrol olarak bulunuyor. Bu da kripto paranın tanınmasına ve daha çok kişiye ulaşmasında büyük bir rol oynuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap