BMW ile Opel’in Romanya Bayisi Bitcoin Kabul Edecek

BMW ile Opel’in Romanya Bayisi Bitcoin Kabul Edecek

Paylaş
BMW ile Opel’in Romanya Bayisi Bitcoin Kabul Edecek

Yapılan açıklama doğrultusunda artık BMW ile Opel Romanya bayilikleri Bitcoin alma kararı verdi. Bu anlamda bir yenilik yapıldı ve araç bayileri müşterileri için Bitcoin’le ödeme alternatifi sağladı.

The West Oradea Group, Avrupa’nın en popüler araç bayileri arasında yer alıyor. Bundan sonra müşterilerinin ürün ve hizmetlerini Bitcoin kullanarak gerçekleştirmeyi amaçlıyor. The West Oradea Group, yaşanılan bu gelişmeyi basına ilan etti. Bitcoin ile ödeme gerçekleştirebilmek için şirket, yerel ödeme kuruluşu olan Netopia’la iş birliği yaptı. Gerçekleştirilecek tüm ödemeler Mobilepay aracılığıyla yapılacak.

Şirketin yöneticisi Szekely Adam, 2015 yılından bu yana kripto sanal paraları takip ettiğini ve yaşanan bütün gelişmeleri yakından takip ettiğini açıkladı. Adam, bundan sonra müşterileri için Bitcoin ile yeni bir ödeme yöntemini kullanma kararını açıkladı. Uzun zamandır Blockchain ve Bitcoin ile ilgili olarak oldukça fazla bilgi sahibiyiz dedi.

 

Müşterilerine Geniş Ödeme Seçeneği Sunacak

West Oradea Group yönetici Bitcoin’i tercih ederek müşterilerine ödeme konusunda yeni bir seçenek sunduklarının da altını çizdi. Hatta Bitcoin’in ödeme alternatifleri arasında en basit yöntem olduğunu ifade eden Adam, iş birliği içerisinde oldukları Romanya’da kripto paranın oldukça yaygın hale geldiğini belirtti.

Bu durum müşterilerin ilgisini Romanya’da çekebilmek için harika bir yöntem olduğunu düşünen Adam, sözlerine şu şekilde devam etti;

‘’Romanya’da son zamanlarda kripto para kullanımı önemli oranda artış gösterdi. Bu durum pozitife çevrilebilir’’ dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap